SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Joanna Kazak partnerem zarządzającym w Mindshare Polska

Joanna Kazak, dotychczas partner w pionie Exchange i członek zarządu domu mediowego Mindshare Polska objęła w firmie nowo utworzone stanowisko partnera zarządzającego. Razem z Adrianem Kaweckim, prezesem spółki, będzie koordynowała jej rozwój na polskim rynku.

Article

Na nowo utworzonym stanowisku Joanna Kazak będzie współodpowiedzialna za wyznaczanie kierunku rozwoju Mindshare Polska, zarówno w obszarze strategicznym,  jak i operacyjnym, a w szczególności za: ustalanie i realizację celów budżetowych, wyznaczanie nowych kierunków inwestycyjnych, rozwój technologiczny, badawczy i produktowy. Joanna Kazak reprezentuje również zarząd Mindshare w kontaktach z kluczowymi klientami firmy. Odpowiada także za trading oraz koordynację polityki personalnej i szkoleniowej domu mediowego.

Z branżą mediową Joanna Kazak związana jest od 2002 roku. Do Mindshare dołączyła w 2005 roku, przez pierwsze lata zarządzała jednym z zespołów klienckich oraz prowadziła szkolenia z zakresu rynku mediów w Polsce, a także planowania i realizacji kampanii mediowych. W 2009 roku zbudowała pion Exchange - zespół ekspertów z dziedziny planowania, optymalizacji, negocjacji i zakupu mediów. Pion ten współpracuje z GroupM Trading w zakresie negocjowania warunków współpracy ze wszystkimi partnerami mediowymi dla klientów Mindshare, a także wspiera zespoły klienckie w zakresie tworzenia najbardziej efektywnych rozwiązań mediowych oraz optymalizacji zakupu na etapie ich realizacji.

Z początkiem 2014 roku Joanna Kazak została członkiem zarządu Mindshare Polska. Łączyła to z obowiązkami związanymi z koordynacją pracy działu Exchange - jako partner. Dziś prace tego zespołu koordynowane są przez Małgorzatę Bartoszewicz pełniącą funkcję dyrektora, jednak pion niezmiennie raportuje do Joanny Kazak.

Joanna Kazak jest absolwentką zarządzania i marketingu na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Joanna Kazak partnerem zarządzającym w Mindshare Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
joeBlack
Lubliniaki pchają się wszędzie!
odpowiedź