SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Joanna Krupa przekonuje do ekologicznego podejścia do wody gazowanej

Wystartowała kampania promująca saturatory do wody Dafi PushAir. To kolejna odsłona współpracy firmy Formaster z Opus B. Tym razem ambasadorka marki – Joanna Krupa przekonuje do ekologicznego podejścia do wody gazowanej.

W poprzedniej kampanii marka Dafi oraz Joanna Krupa odpowiadali na bardzo ważne pytanie: „Co się nosi?”.  
W tym sezonie marka mówi, co jest absolutnym “Musss have!” - saturatory domowe Dafi. Ambasadorka marki Joanna Krupa przekonuje, że dzięki nim jesteśmy eko. 

- Kampania promuje nowość w portfolio naszej firmy. Saturatory Dafi PushAir to świetne rozwiązanie do przygotowania w prosty sposób gazowanej wody. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędności w domowym budżecie oraz ograniczenie ilości plastikowych odpadów. To kolejny przykład, że Dafi oferuje funkcjonalne rozwiązania dla tych, którzy dbają o planetę i swoje wydatki – mówi Katarzyna Bursztein z Formaster, właściciela marki Dafi.

Za kreację, nadzór i produkcję całościowo odpowiada Opus B. W ramach kampanii agencja przygotowała serię spotów TV, komunikację digitalową oraz materiały drukowane. Spoty realizowało studio ISTV, które reżyserował kolektyw Państwo Rodzeństwo, prace postprodukcyjne wykonało studio Orka.


 

Dołącz do dyskusji: Joanna Krupa przekonuje do ekologicznego podejścia do wody gazowanej

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
krytyk
Straszny paździerz z tych kreacji jest
3 1
odpowiedź
User
krytyk
Straszny paździerz z tych kreacji jest
0 1
odpowiedź
User
Ryhu
Znowu ten glonojad...
1 1
odpowiedź