SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Joanna Skrzypiec: z Wirtualnej Polski do TVP Info

Joanna Skrzypiec zaczęła prowadzić serwisy informacyjne w TVP Info. Ostatnio była związana z Wirtualną Polską, a wcześniej pracowała m.in. w TVN24 BiŚ, Telewizji Polskiej, Polskim Radiu i Antyradiu.

Joanna Skrzypiec, fot. TVP Info Article

W TVP Info Skrzypiec współprowadzi pasmo „Info Poranek”, m.in. prezentując serwisy informacyjne.

To kolejna osoba, która w ostatnim czasie dołączyła do zespołu stacji. Z początkiem sierpnia funkcję wydawcy objął Przemysław Wenerski (poprzednio w TVN24), w lipcu „Panoramę Info”, a także „Teleexpress” i „Teleexpress Extra”, zaczęła prowadzić Marta Piasecka (wcześniej związana z TV Republika), a w czerwcu reporterem został Miłosz Kłeczek (poprzednio w Superstacji).

Joanna Skrzypiec ostatnio przez rok była związana z Wirtualną Polską, prowadziła program „To się liczy”, a od jesieni ub.r. czwartkowe popołudniowe wydania pasma „#dziejesienażywo” dotyczące gospodarki. Współpracę z portalem skończyła wiosną br., potem odbyła staż w CSIS Transatlantic Media Network w USA.

Od jesieni 2013 roku do wiosny ub.r. Skrzypiec pracowała w TVN24 Biznes i Świat. Wcześniej była związana m.in. z Radiem PiN, Telewizją Polską (przez rok pracowała w redakcji programu „Celownik”), Polskim Radiem (przez trzy lata jako reporterka, korespondentka zagraniczna i prezenterka serwisów informacyjnych) oraz z Antyradiem.

Według danych Nielsen Audience Measurement w lipcu br. udział TVP Info w rynku telewizyjnym wyniósł 4,26 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej