SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Joanna Tomicka-Zawora odchodzi z zarządu Open Finance

Joanna Tomicka-Zawora złożyła rezygnację z pełnienia funkcji prezes zarządu Open Finance. Od 12 sierpnia pełni funkcję dyrektor generalnej firmy.

Joanna Tomicka-ZaworaJoanna Tomicka-Zawora

Jak czytamy w komunikacie nadesłanym do mediów, "rezygnacja podyktowana jest koniecznością dostosowania się do wymogów ustawy o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami, dotyczących pełnienia funkcji członka zarządu pośrednika kredytu hipotecznego".

Joanna Tomicka-Zawora pozostaje jednocześnie prezesem zarządu Home Broker. Będzie łączyła to stanowisko z obowiązkami dyrektora generalnej Open Finance.  

Joanna Tomicka-Zawora na czele Open Finance od 2018r.

Tomicka-Zawora była prezesem Open Finance od kwietnia ubiegłego roku. Karierę zawodową rozpoczęła od funkcji kierownika sprzedaży w Master Foods Poland. Następnie pracowała w instytucjach finansowych. W latach 1997-2005 w Citibanku pełniła kolejno funkcję dyrektora sprzedaży, dyrektora dystrybucji krajowej i dyrektora zarządzającego w obszarze kart kredytowych. W latach 2005-2009 była dyrektorem zarządzającym w Banku Millennium, gdzie zbudowała m.in. linię biznesową Consumer Finance.

W latach 2009-2017 była wiceprezesem zarządu Credit Agricole Bank Polska, gdzie dokonała m.in. transformacji banku z modelu Consumer Finance na model uniwersalny, a także wdrażała razem ze swoim zespołem aplikację mobilną Credit Agricole CA24.

Ukończyła studia na Uniwersytecie M. Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Dołącz do dyskusji: Joanna Tomicka-Zawora odchodzi z zarządu Open Finance

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl