SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Johannes Walzer nowym dyrektorem finansowym nadawcy kanału Romance TV, zastąpił Horsta Kümmela

Nowym dyrektorem finansowym w Mainstream Media AG - właściciela kanału Romance TV Polska - zostanie Johannes Walzer, który w tej roli zastąpi Horsta Kümmela. Walzer automatycznie został powołany również do zarządu spółki.

Johannes Walzer; fot. Johannes RitterArticle

Johannes Walzer to 39-letni dyplomowany ekonomista, który dołączył do zespołu niemieckiej spółki Mainstream Media AG. Dotychczas był dyrektorem finansowym i prokurentem w Grupie Studio 100.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Walzer zastąpi na stanowisku dyrektora finansowego Horsta Kümmela, który odchodzi z firmy po 15 latach pełnienia funkcji dyrektora finansowego. Nadal będzie jednak dostępny dla firmy w charakterze doradcy.

Tim Werner nadal CEO w spółce

Decyzją rady nadzorczej Mainstream Media AG na stanowisko CEO spółki ponownie został powołany Tim Werner (na kolejną 5-letnią kadencję), który pracuje w firmie od 2008 roku, a od października 2019 pełni funkcję prezesa.

Werner został również wybrany do Rady Wydziału Telewizji i Multimediów VAUNET (Stowarzyszenie Mediów Prywatnych).

- Dla Rady Nadzorczej ważne było, aby w zarządzie spółki zasiedli zarówno sprawdzeni, jak i nowi współpracownicy. Gwarantuje to stabilność firmy, a wszystkim partnerom Mainstream Media AG zapewnia wiarygodną perspektywę przyszłej współpracy. W imieniu całej Rady Nadzorczej życzę Timowi Wernerowi i Johannesowi Walzerowi samych sukcesów w zarządzaniu firmą - komentuje Gottfried Zmeck, przewodniczący rady nadzorczej Mainstream Media AG. - Szczególne podziękowania kierujemy do Horsta Kümmela, który dzięki swoim ogromnym kompetencjom i dalekowzroczności odegrał decydującą rolę w historii rozwoju Mainstream Media AG. Cieszymy się, że będzie nadal dostępny dla firmy w charakterze doradcy - dodaje.

- Serdecznie gratuluję Timowi Wernerowi i Johanessowi Walzerowi. Dla nas jako nadawcy Romance TV oraz naszych partnerów biznesowych to wspaniała wiadomość, która gwarantuje ciągłość, stabilność i efektywność współpracy, która trwa już 11 lat - mówi Krzysztof Mikulski, CEO Romance TV Polska.

Średni udział Romance TV w Polsce w 2021 roku wyniósł 0,31 proc.

Dołącz do dyskusji: Johannes Walzer nowym dyrektorem finansowym nadawcy kanału Romance TV, zastąpił Horsta Kümmela

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl