SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jolanta Kloc wiceprezesem AWR Wprost

Na stanowisko wiceprezesa spółki AWR Wprost wydającej tygodnik „Wprost” została powołana Jolanta Kloc, od nieco ponad roku wiceprezes PMPG Polskie Media, jedynego udziałowca AWR Wprost.

Article

Od października 2020 roku prezesem AWR Wprost jest Andrzej Chmiel, zastąpił na tym stanowisku Piotra Piaszczyka.

W połowie ub.r. pozostałe 10 proc. udziałów firmy dokupiła PMPG Polskie Media, stając się jej jedynym udziałowcem. AWR Wprost wydaje tygodnik „Wprost” (do maja 2020 roku ukazujący się jedynie w wersji cyfrowej) i jego portal internetowy Wprost.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Jolanta Kloc jest związana z grupą PMPG Polskie Media od września 2020 roku, została wtedy dyrektorem ds. finansowych w jej spółkach zależnych. Natomiast pod koniec 2020 roku została powołana na stanowisko wiceprezesa PMPG Polskie Media odpowiedzialnego za pion finansowy.

W latach 1991-2020 Jolanta Kloc była związana z należącą do Zygmunta Solorza grupą kapitałową Zespół Elektrowni Pątnów Adamów Konin. Pełniła funkcje dyrektorskie i księgowe w wielu jej spółkach, m.in. członka zarządu, dyrektora finansowego i głównej księgowej w spółce PAK Górnictwo, dyrektora finansowego w Energoinwest Serwis, głównej księgowej w PAK Biopaliwa, spółce PAK Odsiarczanie i Ochrona PAK oraz wiceprezesa ds. finansowych w Trans PAK. Odpowiadała za tworzenie i wdrażanie strategii finansowej, opracowywanie rocznych, wieloletnich budżetów i planów finansowych oraz nadzór nad pracą działu finansowo-księgowego, kontrolingu i kadr

Ponadto od roku 2018 Jolanta Kloc jest członkiem rady nadzorczej i komitetu audytu w spółce Neuca.

W trzecim kwartale ub.r. grupa kapitałowa PMPG Polskie Media, do której należy też spółka Orle Pióro wydająca „Do Rzeczy” i „Historia Do Rzeczy”, osiągnęła wzrost przychodów o 14 proc. do 7,39 mln zł, a jej zysk netto zmalał z 1,68 mln zł do 692 tys. zł.

Dołącz do dyskusji: Jolanta Kloc wiceprezesem AWR Wprost

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl