SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jolanta Marcinkowska-Bierzońska dyrektor artystyczną „Wysokich Obcasów” i „WO Extra”. Odchodzi Anna Dyakowska

Do Grupy Agora dołączyła Jolanta Marcinkowska-Bierzońska, która objęła stanowisko dyrektora artystycznego tygodnika „Wysokie Obcasy” i miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra”. Zastąpiła Annę Dyakowską, która odeszła z Agory. Do działu mody w „WO Extra” dołączyła Kamila Wagner.

Jolanta Marcinkowska-Bierzońska Article

Jolanta Marcinkowska-Bierzońska jest odpowiedzialna za wizualną oprawę cotygodniowych wydań dodatku do „Gazety Wyborczej” oraz miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra”. Zastąpiła Annę Dyakowską, która odeszła z Agory.

Ostatnio była związana z Wydawnictwem TJ, gdzie zajmowała się oprawą magazynów „Weranda” i „Weranda Country”, a w latach 2011-2017 była dyrektor artystyczną pisma „Zwierciadło”. Wcześniej pracowała w wydawnictwach Burda i Hachette Filipacchi, m.in. jako dyrektor kreatywna magazynów „Elle Decoration” i „Mój Piękny Dom”, dyrektor artystyczna i redaktor naczelna „Elle Decoration” oraz zastępca dyrektora artystycznego „Elle”. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Dodatkowo do zespołu „Wysokich Obcasów Extra” we wrześniu br. dołączyła Kamila Wagner jako redaktor w dziale mody. Poprzednio od 2014 roku pracowała w magazynie „Glamour”. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Z danych ZKDP wynika, że w maju br. sprzedaż ogółem „Wysokich Obcasów Extra” wyniosła 53 724 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jolanta Marcinkowska-Bierzońska dyrektor artystyczną „Wysokich Obcasów” i „WO Extra”. Odchodzi Anna Dyakowska

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
T
Czy ktoś kiedy napisze, jaki syf panuje w tych redakcjach?
9 8
odpowiedź
User
nick
Czy ktoś kiedy napisze, jaki syf panuje w tych redakcjach?


bo amatorzy, powinni oddać niemcom
8 8
odpowiedź