SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jolanta Wiszniewska i Grzegorz Chodkowski znikają z TVP Info

Jolanta Wiszniewska i Grzegorz Chodkowski nie będą już prowadzić serwisów sportowych na antenie TVP Info. Ich miejsce zajmą dziennikarze na stałe zatrudnieni w TVP Sport.

Jolanta Wiszniewska i Grzegorz Chodkowski znikają z TVP Info

- TVP Info wraca do sprawdzonego modelu, w którym serwisy sportowe w TVP Info prowadzą dziennikarze zatrudnieni w TVP Sport. Kierownictwa obu anten podjęły decyzję, że dedykowani do TVP Info będą Sylwia Dekiert, Paulina Chylewska, Rafał Patyra, Robert El Grendy oraz Maciej Jabłoński - informuje Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVP.

Jolanta Wiszniewska i Grzegorz Chodkowski nie byli etatowymi pracownikami TVP, a jedynie współpracowali z redakcją TVP Sport. Możliwe, że stacja nadal będzie współpracować z Chodkowskim, ale żadne decyzje jeszcze nie zapadły.

Zmiany w TVP Info mają związek z przekształceniem tej stacji w pełny kanał informacyjny co nastąpi od września (pasma regionalne zostaną przeniesione do kanału TVP Regiony). Nowe kierownictwo TVP Info zdecydowało ostatnio, że serwisów informacyjnych w  tym kanale nie będą prowadzić już Danuta Holecka, Małgorzata Żochowska i Edyta Lewandowska. Ich miejsca zajęli Marta Kielczyk, Danuta Dobrzyńska, Michał Adamczyk oraz Piotr Maślak (więcej na ten temat).

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średni udział TVP Info w rynku w czerwcu br. wyniósł 3,32 proc. (zobacz szczegóły).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jolanta Wiszniewska i Grzegorz Chodkowski znikają z TVP Info

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Widz
Jeśli serwisy mają prowadzić dziennikarze zajmujący się sportem, to co w tym gronie robi P. Chylewska? Przecież ona nie zna się kompletnie na sporcie! Jej komentarze to słowotok bez znaczenia.
33 10
odpowiedź
User
Tiesto
Oby panią Andrzejczak z pogody wywaliły by , niech ona przechodzi do TVP1 lub do TVN a TVP Info niech zatrudnia panię Widawską ta co prowadzi zagadkową jedynke.
9 70
odpowiedź
User
kamil
10 lat temu w dawnej Trójce była wpadka z Chodkowskim w której zamiast materialu sportowego pojawił się ... początek prognozy pogody.
9 17
odpowiedź
User
Aga
Szkoda Joli Wiszniewskiej, bardzo fajnie prowadziła serwisy!
68 24
odpowiedź
User
alecsandro
kto nie ma właściwych powiązań politycznych lub towarzyskich ten wyleci - to śpiewa on Marianek Z , Braun tak się zamotał , że sam nie wie co robi
15 12
odpowiedź