SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Józef Wancer nie będzie prezesem Banku BPH

Józef Wancer złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu Banku BPH ze skutkiem na dzień 31 lipca 2010 roku, podał bank w komunikacie.

O zamiarze złożenia rezygnacji z funkcji w drugiej połowie 2010 roku, w związku z planowanym przejściem na emeryturę Wancer poinformował radę nadzorczą na początku stycznia tego roku.

Bank podał wówczas w komunikacie, że przeprowadzona fuzja prawna BPH i GE Money Banku oraz planowane zakończenie w połowie tego roku integracji operacyjnej banków, wieńczą jego ponad 10-letni okres zarządzania Bankiem BPH.

Bank uruchomił też "proces rekrutacji następcy prezesa Wancera, poszukując najwyższej klasy lidera z polskiego rynku"- podano także.

Bank BPH miał 54,36 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2010 roku wobec 19,78 mln zł zysku rok wcześniej.

W ujęciu jednostkowym, w I kw. 2010 roku bank miał 54,73 mln zł straty netto wobec 20,68 mln zł zysku rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Józef Wancer nie będzie prezesem Banku BPH

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl