SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Justyna Duszyńska dyrektorką zarządzającą Httpool Polska

Justyna Duszyńska została dyrektor zarządzającą w polskim oddziale firmy Httpool, globalnego partnera reklamowego  m.in. platform społecznościowych. Ostatnio pracowała w Grupie OEX.

Justyna Duszyńska Article

Justyna Duszyńska będzie odpowiedzialna za strategię, rozwój nowych źródeł przychodów oraz za współpracę z klientami z regionu CEE. Duszyńska ma ponad 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarami sprzedaży i marketingu.

Do września 2020 r. dyrektorką zarządzającą polskiego biura Httpool była Sylwia Chada. Menadżerka przeszła do TikToka, gdzie objęła stanowisko general managera of global business solutions na Polskę oraz region Europy Centralnej i Wschodniej.

Duszyńska ostatnio w Oex24.com

Justyna Duszyńska ostatnio pracowała na stanowisku head of e-commerce&marketing w Oex24.com, gdzie odpowiadała za rozwój e-commerce’owej platformy marketplace na rynku polskim oraz na rynkach azjatyckich.

Wcześniej przez 14 lat była związana z branżą mediową, pełniąc funkcje managerskie. W Ringier Axel Springer Polska jako dyrektorka zarządzająca odpowiadała za sprzedaż projektów, kontentu oraz eventów. W Grupie Onet pełniła funkcję dyrektorki biura reklamy.

Jej doświadczenie obejmuje również pracę w wydawnictwie Burda Media International (Hachette Filipacchi), w roli zastępcy szefa działu reklamy. Była także dyrektorką ds. sprzedaży w wydawnictwie Marquard Media Polska. Jest współzałożycielką portalu Fashion Post, gdzie była również członkinią zarządu (portal został sprzedany w 2017 Fashion Group, wydawcy „Fashion Magazine”).

- Obejmując stanowisko dyrektorki zarządzającej i prezeski spółki w Polsce dołączam do zespołu świetnych specjalistów i jestem przekonana, że w nadchodzących miesiącach, razem rozbudujemy portfolio naszych klientów zarówno działających na skalę międzynarodową jak i tych lokalnych. Polska to jeden z największych rynków w CEE, dlatego też rozwój tego regionu jest jednym z najważniejszych celów strategicznych Httpool w 2021. W ostatnich latach, a w szczególności w 2020, obserwujemy gwałtowny rozwój i wzrost wydatków w obszarze social commerce, dlatego jestem przekonana, że 2021 będzie rokiem Httpool - mówi Justyna Duszyńska.

Justyna Duszyńska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunków Międzynarodowych oraz podyplomowych studiów PR w Instytucie PAN.

Httpool to największy na świecie, globalny partner sprzedaży powierzchni reklamowej na platformach społecznościowych takich jak Twitter, LinkedIn, Tik Tok, Spotify, Facebook, Snapchat, Brainly i  Warner Music. Firma wchodzi w skład Aleph Holding działającego na ponad 50 rynkach na całym świecie, zatrudniając ponad 670 pracowników. Httpool posiada również innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalając reklamodawcom na efektywne dotarcie do klientów.

Httpool ma siedzibę główną w Wielkiej Brytanii, jednak strategicznie i długofalowo celem firmy jest budowanie silnych zespołów lokalnych, współpracujących z reklamodawcami i firmami „w terenie”.  Regionalne biura Httpool znajdują się w Europie Środkowej, krajach skandynawskich, krajach bałtyckich, Bałkanach, Rosji i WNP oraz w regionie Azji i Pacyfiku. W 2020 roku Httpool obchodził 20-lecie działalności.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Justyna Duszyńska dyrektorką zarządzającą Httpool Polska

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
epic maker
Przyszla posprzatac po Sylwii. Powodzenia i zeby poza sprzataniem starczylo jeszcze czasu na prace
2 5
odpowiedź
User
Hejka
Powodzenia Justyna. You go Girl!
3 4
odpowiedź
User
korekta
zrobiła duzy postep czasow kompieli w wannie w programch TVN- Red Light
to był program Przytul mnie w Polsacie a Pani występowała pod panieńskim nazwiskiem Justyna Skoczylas tzw modelka
10 4
odpowiedź