SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Serwis Pudelek z nową szefową. Dotąd pracowała w Agorze

Justyna Michalska zostanie od grudnia szefową serwisu Pudelek (Grupa Wirtualna Polska) - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Zastąpi Agnieszkę Rowicką, która została się z Wirtualną Polską. Dotąd Michalska kierowała redakcją konkurencyjnego serwisu Plotek w Agorze, z którą związana była przez ponad osiem lat.

Justyna Michalska, fot. Wirtualna Polska Justyna Michalska, fot. Wirtualna Polska

- Analizujemy dokładnie rynek dziennikarzy i menadżerów medialnych. Od dawna zwracaliśmy uwagę na wyniki, które Justyna osiągała ze swoim zespołem, a teraz znaleźliśmy przestrzeń na współpracę. Wiem, że mamy bardzo podobne spojrzenie na rozwój produktów. Justyna będzie raportować do Marcina Bartnickiego, zastępcy redaktora naczelnego WP, któremu gratuluję sfinalizowania tego transferu - mówi Wirtualnemedia.pl Piotr Mieśnik, redaktor naczelny Wirtualnej Polski.

Justyna Michalska kierowała Plotkiem od czerwca 2021 r. Pracę w Agorze zakończy z końcem miesiąca. - W najbliższym czasie osobą pełniącą obowiązki redaktorki naczelnej będzie Karolina Borowska (wcześniej Bodura), szefowa newsroomu Plotek.pl - informuje nas biuro prasowe Agory.

Wcześniej Michalska w Plotku była szefową ds. projektów specjalnych, pracowała też w Agorze m.in. jako redaktorka prowadząca dział moda i uroda, wydawczyni i redaktorka. Z firmą związana była od 2014 r.

Agnieszka Rowicka rozstała się z Wirtualną Polską

Poprzednia szefowa Pudelka Agnieszka Rowicka w sierpniu rozstała się z Wirtualną Polską. - Za mną trzy bardzo intensywne lata pracy w Wirtualnej Polsce. Nadszedł czas na zmiany - mówiła rozmowie z Wirtualnemedia.pl. Od tego czasu witryną kierował Marcin Bartnicki.

Pudelek to jeden z najstarszych serwisów o tematyce show-biznesowej w Polsce. Od 2014 r. wchodzi w skład Wirtualnej Polski. Z danych Mediapanel wynika, że w sierpniu br. Pudelek miał 6,13 mln realnych użytkowników, co dało mu szóste miejsce wśród serwisów o gwiazdach. Plotek znalazł się na miejscu drugim z 7,06 mln realnych użytkowników.

Dołącz do dyskusji: Serwis Pudelek z nową szefową. Dotąd pracowała w Agorze

45 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
RONDA
Brawo Justyś, go girl!
0 0
odpowiedź
User
Obserwator
Zna się na pracy redakcji i potrafi dowozić wyniki. Plotkuje się że to nie ostatnie przejście w tym roku z matki Ago do WP
0 0
odpowiedź
User
Azz
Plotek.pl, Agora: „ utrzymujemy linię zgodną z naszymi przekonaniami”.
Rok później, Pudelek.pl, wp.: „utrzymujemy linię zgodną z naszymi przekonaniami”.
Justyna Michalska to idolka nasza jest. Wszystko jedno w której korporacji 24h jeszcze wyląduje.
0 0
odpowiedź