SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kamil Durczok najbardziej zaufanym dziennikarzem telewizyjnym wśród Polaków

Kamil Durczok to dziennikarz telewizyjny, któremu Polacy ufają najbardziej - wynika z badania European Trusted Brands przeprowadzonego przez Reader’s Digest.

Kamil Durczok najbardziej zaufanym dziennikarzem telewizyjnym wśród Polaków

Kamila Durczoka zaufaniem darzy niemal co trzeci rodak (26%). Na podium znaleźli się także Maciej Orłoś, który otrzymał 11% głosów, oraz Piotr Kraśko z wynikiem 10%.

Dalsze miejsca zajęli kolejno Tomasz Lis, Justyna Pochanke, Krzysztof Ziemiec, Jarosław Gugała i Anita Werner.

Trzynasta edycja badania European Trusted Brands została przeprowadzona przez Reader’s Digest w 12 krajach europejskich (Belgia, Czechy, Finlandia, Francja, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowenia i Szwajcaria). Wzięło w niej udział 18 314 respondentów. Badanie realizowano metodą kwestionariusza on-line lub wywiadów pocztowych. Próba została dobrana tak, aby odzwierciedlała szeroki profil badanej populacji.
W Polsce badanie przeprowadzono metodą on-line. Analizie poddano 1049 ankiet. O wyborze decydował spontaniczny, niczym niesugerowany wybór respondentów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kamil Durczok najbardziej zaufanym dziennikarzem telewizyjnym wśród Polaków

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Yogidługonogi
Durczok to ten, który razem z Miecugowem wyśmiewał Włoszczowę, jedną z bardziej dochodowych dziś stacji kolejowych w Polsce? Pewnie nadal wierzy w winę polskich pilotów i pijanego Błasika w kabinie. Lemingom gratuluję gustu. Na szczęście to już tylko 26% badanych i krzywa jest spadkowa.
56 21
odpowiedź
User
widz
niesłychane... i niezrozumiałe.
46 11
odpowiedź
User
szara komórka
Powiedziałabym, że pora umierać. No, ale skoro wybitni wydawcy od naciągania emerytów na loterie i sprzedaż książek za ich trzykrotną wartość wzięli się za takie dzieło, to pozostaje tylko pytanie, kto za ten piar zapłacił? :)
35 10
odpowiedź
User
Neo
Pan Durczok to Perfekcyjny Pan Faktów. Ku.....wa wszystko musi być czyste, a zwłaszcza stół. Tuż przed Faktami robi test białej rękawiczki i sprawdza czy w toaletach wszyscy spuścili wodę. Jest bardzo lubiany i kochany przez zespół Faktów jak jest na Śląsku lub ma urlop.
44 11
odpowiedź
User
Antoni M.
Kamil Duroczk jest dziennikarzem ? ????????? Nie. Kamil lDurczok jest prezenterm telewizyjnym. Podobnie jak Maciej Orłoś. To SA PREZENTERZY. NIE MIESZAJMY GATUNKÓW. Sam Durczok o sobie mówi, że nigdy nie był reporterem ani radiowym ani telewizyjnym. Zawsze był prezenterem !!!! Spytajcie go o to sami.
36 10
odpowiedź