SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kamil Michalski general managerem w Kantar

Kamil Michalski objął nowo utworzone stanowisko general managera w firmie badawczej Kantar Polska. W firmie pracuje od 2016 roku.

Article

General manager to nowa funkcja w Kantar Polska, jej specyfika polega na tym, że bliżej niż CEO współpracuje z zarządem. Pozycja CEO z Kantar Polska zniknęła, natomiast general manager jest najwyższym stanowiskiem kierowniczym.

- Naszą główną ambicją jest zmiana i przekształcenie Kantara w Polsce z lidera badań rynkowych w lidera badań rynkowych dostarczającego klientom rekomendacji w oparciu o doświadczenie, zintegrowane dane i nowoczesne rozwiązania badawcze z obszaru AI, digital marketing i data science. Jednocześnie, nie rezygnujemy z obsługi klientów poprzez najwyższej jakości usługi badawcze i konsultingowe tak, by Kantar Polska był Ich pierwszym wyborem w szerokim obszarze badań marketingowych, społecznych i politycznych. Koncentrujemy się na wzmacnianiu i poszerzaniu naszych relacji z klientami poprzez tworzenie dedykowanych zespołów klienckich, dynamiczne rozszerzanie naszego portfela rozwiązań badawczych oraz inwestowanie w nowoczesne obszary analityki i automatyzację projektów. Kantar, ze swoim DNA, ludźmi, którzy w nim pracują i potencjałem na dalszy rozwój, jest firmą, która może z sukcesem zredefiniować na nowo badania rynkowe w Polsce - mówi Kamil Michalski, general manager Kantara w Polsce.

W Kantar od 2016 roku

Michalski dołączył do Kantar Polska SA we wrześniu 2016 roku obejmując stanowisko digital directora. Od kwietnia 2020 roku pełnił rolę COO.

Z końcem lutego br. funkcję CEO Kantar Polska przestał pełnić wieloletni szef firmy, Krzysztof Kruszewski.

Sprostowanie

W tekście na temat nominacji Kamila Michalskiego na stanowisko General Manager w Kantar Polska, opublikowanym 6.05.2021 podana została nieprawdziwa informacja o zwolnieniach grupowych. Kantar Polska nie realizuje i nie planuje obecnie żadnych zwolnień grupowych.

Dołącz do dyskusji: Kamil Michalski general managerem w Kantar

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl