SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kamila Biedrzycka współpracuje z działem politycznym „Super Expressu”

Od lipca br. do zespołu „Super Expressu” dołączyła Kamila Biedrzycka, dziennikarka Superstacji. Współpracuje z działem politycznym gazety – ustalił portal Wirtualnemedia.pl. - Nie przeszłam z Superstacji do „SE”. Współpracuję z obiema redakcjami - powiedziała nam Kamila Biedrzycka.

Kamila Biedrzycka, fot. WP Article

Na początku maja br. informowaliśmy, że Kamila Biedrzycka rozpocznie pracę w Superstacji, gdzie poprowadzi własny program. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, od lipca br. dziennikarka dołączyła także do działu politycznego „Super Expressu”, gdzie pracuje nad tekstami do papierowego wydania „SE”. Do tej pory Biedrzycka opublikowała w tabloidzie oraz na stronie internetowej tytułu m.in. wywiad z byłym prezydentem Lechem Wałęsą: „Wściekły Lech Wałęsa o aferze z Sądem Najwyższym: Kaczyński to tchórz i przestępca”.

Współpraca z „Super Expressem” nie oznacza jednak odejścia  z Superstacji. - Nie przeszłam z Superstacji do „SE”. Współpracuję z obiema redakcjami - powiedziała nam Kamila Biedrzycka.

Wcześniej dziennikarka pracowała w Telewizji WP, gdzie była gospodarzem porannego pasma „Dzień dobry WP”, prowadziła też rozmowy z politykami i publicystami. Ze stacją związana była od początku jej istnienia, czyli od jesieni 2016 roku. Poprzednio przez cztery lata dziennikarka pracowała w TVP Info jako reporterka sejmowa i prowadząca program „Gość poranka” (odeszła ze stacji w marcu 2016 roku). Wcześniej była reporterką m.in. w TVN 24 i TOK FM.

Superstacja przejęta przez Polsat

Spółka Karswell należąca do właściciela Telewizji Polsat Zygmunta Solorza posiadała kilkanaście procent udziałów w Superstacji. Solorz odkupił jednak resztę od firmy Ster, należącej do Hieronima Ruty. Informację o kupnie pozostałych udziałów w kanale Superstacja i tym samym włączeniu go do portfolio Polsatu podawaliśmy już na początku czerwca br.

Natomiast pod koniec ub.r. Telewizja Polsat za ok. 103 mln zł nabyła od Grupy ZPR Media 100 proc. udziałów spółek nadających kanały Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV, Polo TV i Vox Music TV oraz 34 proc. udziałów nadawcy Fokus TV i Nowa TV (z opcją dokupienia kolejnych 15 proc., zrealizowaną na początku br.).

W marcu br. udział Superstacji w rynku telewizyjnym wyniósł 0,14 proc. i był mniejszy o 39,13 proc. od wyniku rok wcześniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kamila Biedrzycka współpracuje z działem politycznym „Super Expressu”

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
eee
Ilość komentarzy mówi, jak porywająca jest ta informacja
14 12
odpowiedź
User
wektor
Mega babeczka! Pamiętam ją jeszcze z TVN24.
14 15
odpowiedź
User
pukpuk
Ilość komentarzy mówi, jak porywająca jest ta informacja
No fakt jest taki, ze jest dziennikarka z prawdziwego zdarzenia. To mniej interesujace dla gawiedzi. Powinna zatanczyc, zaspiewac, albo przynajmniej prowadzic program w bikini.... Merytorycznie fenomenalna. Tyle.
12 13
odpowiedź
User
ja
Smutek człowiek ogarnia, gdy widzi jak niewdzięczny jest "Ten Kraj" dla swych elit - dlaczego nie było masowych (500 + tysięcy) gdy faszyści wyrzucali "Merytorycznie Fenomenalną" ostoję obiektywizmu z TV WP? Dlaczego dziś, gdy ci sami faszyści potajemnie przejęli superstację i swymi mackami zmuszają naszą Gwiazdę do szukania chleba w Ordynackiej głosu nie zabierają nasze autorytety w osoboredaktorach czuchnowkich, lisach i wolkozakowskich?! Wszak nikt nie wierzy już w te faszystowskie kłamstwa, że Adrinna (oby żyła wiecznie) "wciąż współpracuje z telewizja" - wiadomo - boi się o swe życie i dlatego tak mówi! Ojcze Adamie, Siostro Dominiko! na barykady!
11 9
odpowiedź