SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kamis inwestuje w jakość

Nowa inwestycja firmy Kamiws pochłonęła blisko 12 milionów złotych

19 lutego br ruszy pierwsza w Polsce linia do higienizacji przypraw i ziół w procesie ciągłym. Dla rodzimego rynku oznacza to wprowadzenie nowych standardów produkcji przypraw i ziół, dla firmy Kamis-Przyprawy S.A. silne wejście w rynek usług B2B dla sektora zielarskiego. Nowa inwestycja pochłonęła blisko 12 milionów złotych. Jest to jedna z największych planowanych inwestycji w branży zielarskiej.

19 lutego odbędzie się uroczyste otwarcie linii do higienizacji ziół i przypraw w fabryce Kamis-Przyprawy S.A w Stefanowie. Wydarzeniu towarzyszyć będzie konferencja prasowa połączona z pokazem pracy linii i wręczeniem pierwszej partii ziół poddanej procesowi higienizacji.

Inwestycje firmy Kamis w pierwszą w Polsce linię do higienizacji przypraw umożliwią rozwinięcie sprzedaży surowców higienizowanych w ramach sprzedaży w segmencie B2B oraz świadczenie usługi dla podmiotów zewnętrznych w zakresie prowadzenia procesu higienizacji. Dla potencjalnych Klientów firmy Kamis to szansa na zdobycie doskonałej jakości surowców i obniżenie kosztów ich pozyskania, dla konsumentów - możliwość sięgnięcia po przyprawy najwyższej jakości.

Organizację wydarzenie powierzono agencji Image House.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kamis inwestuje w jakość

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl