SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kampania 'Bezpieczna kieszeń'

W maju rozpoczęła się kampania społeczna 'Bezpieczna Kieszeń' służąca prewencji kradzieży kieszonkowych i dóbr osobistych.

 Jej celem jest uświadomienie wszystkim, że w dużym stopniu od naszego zachowania i przezorności zależy bezpieczeństwo naszych rzeczy.

Kampania zwraca uwagę na to, co możemy zrobić sami, żeby nie dać się złodziejowi. Jak chronić nasze pieniądze, dokumenty, portfele, torebki, klucze… Dotychczas podejmowane przez policję akcje potwierdzają, że prewencja jest najskuteczniejszą metodą walki z kradzieżami mienia. Kampania „Bezpieczna kieszeń” jest realizowana równolegle z programem prewencyjnym prowadzonym przez Komendę Miejską Policji we Wrocławiu.

    

Podczas trzech miesięcy akcji w całym kraju, w 10 największych miastach Polski (Warszawa, Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz) pojawi się 1500 billboardów i megaboardów, 1500 plakatów, rozdanych zostanie 200 tys. ulotek i wyklejonych 10 tys. nalepek. W 10 galeriach handlowych odbędzie się 20 akcji informacyjnych. Katowice - SH Silesia, Kraków – Krokus, Łódź – Manufaktura, Olsztyn - CH Alfa, Poznań -CH Panorama, Rzeszów - CH Rotunda, Szczecin - CH Galary, Bydgoszcz - CH Auchan, Warszawa – Janki, Wrocław - CH Auchan Bielany.

Kampania „Bezpieczna kieszeń” jest realizowana równolegle z programem prewencyjnym realizowanym przez Komendę Miejską Policji we Wrocławiu: „Kieszonkowiec” w latach 1999 - 2003, który został zmodyfikowany jako program pt. „Wrocławscy dzielnicowi – stop kradzieżom – z nami bezpieczniej” i jest realizowany od roku 2003 do chwili obecnej. Program jest finansowany ze środków gminy Wrocław i uwzględniony w miejskim programie poprawy Bezpieczeństwa we Wrocławiu w latach 2005 – 2008. Miejscem realizacji są centra handlowe, lokale gastronomiczne, placówki służby zdrowia, biura, instytucje oraz środki komunikacji. Na bazie doświadczeń wrocławskich policjantów powstał pomysł realizacji ogólnopolskiej kampanii społecznej.

Patron merytoryczny:
Komenda Główna Policji

Sponsor Główny:
INVEST-BANK SA

Twórcy kampanii:
Komenda Miejska i Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – współpomysłodawcy i koordynatorzy kampanii
Agencja reklamowa b&j – współpomysłodawca i realizator kampanii
INVEST-BANK S.A. – sponsor główny

Sponsorzy i patroni medialni:
Ströer - out of home media
PKP i PKP Przewozy Regionalne
Polityka, Rzeczpospolita, Onet.pl
Galerie handlowe

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kampania 'Bezpieczna kieszeń'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl