SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kampania reklamowa Rosji w Polsce

"Rosja - odkrycie na nowo" - kampania promująca pozytywny wizerunek Rosji za granicą

Już za niecałe trzy tygodnie 20-23 maja br. będzie można zapoznać się "na nowo" z kulturą rosyjską również podczas warszawskiego wydarzenia. Do Polski swój przyjazd zapowiedziało 26 rosyjskich pisarzy, kilkudziesięciu największych wydawców, a także przedstawiciele rządu Federacji Rosyjskiej. Na czas realizacji programu Prelite PR uruchomi biuro prasowe. Do zadań agencji należeć też będą działania z zakresu internet PR i reklamy zewnętrznej. Przy realizacji projektu Prelite współpracuje z rosyjską spółką marketingową Grupa IMA, która opracowała ogólną koncepcję i przygotowała projekty reklamy. W produkcji reklamy pomagać będzie agencja Tequila Polska.

"Rosja - odkrycie na nowo" jest elementem kampanii promującej pozytywny wizerunek Rosji za granicą. Szczegółowy program całej imprezy dostępny jest w Internecie pod adresem www.moscow-warsaw.com. O możliwość realizacji projektu ubiegały się czołowe polskie agencje PR. "Krytycznym momentem przetargu były zmiany w rządzie rosyjskim" przyznaje Dymitr Romanowski - koordynator działu "Wschód" agencji Prelite, uczestniczący w rozmowach ze stroną rosyjską od samego początku - "Nie było wiadomo, czy program "Rosja odkrycie na nowo" będzie ponownie zaakceptowany".

O wygranej Prelite zadecydowało doświadczenie w realizacji projektów na rynkach wschodnich i współpraca z rosyjskimi klientami. "Praca dla rządu rosyjskiego umocni naszą pozycję na rynkach wschodnich" - uważa dr Jacek Trębecki, wiceprezes agencji Prelite".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kampania reklamowa Rosji w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl