SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kampania społeczna w rocznice odejścia Jana Pawła II

'Zatrzymaj się, to przemijanie ma sens' takie hasło można zobaczyć w kilkuset punktach Warszawy.

Są to słowa przewodnie kampanii społecznej stworzonej przez Centrum Myśli Jana Pawła II. Kampania ma przypomnieć o zbliżającej się 2. rocznicy śmierci Jana Pawła II.

Na 100 billboardach, kilkudziesięciu słupach reklamowych w centrum miasta oraz we wszystkich środkach komunikacji miejskiej można spotkać plakaty z hasłem „Zatrzymaj się, to przemijanie ma sens”. Kampania jest podzielona dwa na etapy. Pierwszy z nich ma skłonić warszawiaków do zastanowienia się nad tempem ich życia, drugi to kampania informująca o wydarzeniach organizowanych przez Centrum Myśli Jana Pawła II w związku z rocznicą śmierci papieża.

W czasie zbliżającej się rocznicy warszawiacy będą mogli nie tylko oddać hołd Janowi Pawłowi II, ale również wziąć udział w licznych wydarzeniach inspirowanych życiem, myślą i twórczością Papieża-Polaka. Centrum Myśli Jana Pawła II przygotowało program, składający się z kilkunastu propozycji.

Głównymi punktami 2 kwietnia 2007 r. będą: oratorium „Gorzkie Żale” na pl. Defilad” o godz. 20.00, transmitowane przez TVP1 oraz zapalenie pamiątkowego znicza na pl. Piłsudskiego o godz. 21.37.

Szczegółowe informacje na stronie www.centrumjp2.pl.

„Zatrzymaj się, to przemijanie ma sens mówi mi o tym, że praca i pieniądze są ważne, ale to nie jest istota naszego życia. Warto również pamiętać, że życie pędzi, ale przestanie wydawać się tylko szarą codziennością, jeśli znajdziemy czas, aby się nim cieszyć” – mówi Wioletta Łabuda-Iwaniak, kierownik informacji i promocji  CMJPII.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kampania społeczna w rocznice odejścia Jana Pawła II

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl