SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kampania Sunsilk

Teraz reklama zaskoczy Cię bardziej niż kiedykolwiek...

Już od piątku 23 stycznia wszyscy mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska i Katowic, którzy podczas weekendów (piątek-niedziela) odwiedzają Cinema City mogą się przekonać, że reklama wcale nie musi być nudna. Wszystko to za sprawą marki Sunsilk, która w styczniu 2004 roku rozpoczęła w kinach kampanię reklamową szamponu i maseczki do włosów niszczonych suszeniem i modelowaniem.

Inspiracją do przeprowadzenia kampanii pod hasłem "Skończ z codziennym koszmarem twoich włosów" była bardzo charakterystyczna, utrzymana w konwencji horroru reklama telewizyjna produktu. Kampania kinowa prowadzona jest w placówkach Cinema City, równocześnie w pięciu miastach Polski - Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Całość kampanii tworzą: film reklamowy, emitowany w bloku przed seansami filmowymi, sampling produktu, stand promocyjny przy akcji samplingowej, plakaty reklamowe utrzymane w konwencji horroru, umieszczane w kasetonach pomiędzy plakatami filmowymi oraz "life performance".

Elementem najbardziej wyróżniającym kampanię, łamiącym wszelkie standardy istniejące dotychczas w reklamie jest "life performance" - odbywające się na żywo 15-sekundowe scenki aktorskie odgrywane w trakcie bloku reklamowego, bezpośrednio powiązane z reklamą Sunsilk. Żartobliwy, bardzo ekspresyjny, dialog pomiędzy dwiema dziewczynami, skarżącymi się na problemy z włosami niszczonymi codziennym suszeniem i modelowaniem, jest całkowicie nowatorską formą wzmocnienia przekazu filmu reklamowego. Z pewnością każdy widz, który wyjdzie z kina, oprócz filmu będzie pamiętał także reklamę Sunsilk.

Kampania trwa do 15 lutego w każdy weekend.

Klient - Unilever, brand - Sunsilk
Koncepcja i realizacja life performance - Headlines Brand & Corporate Communication
Sampling - Headlines Brand & Corporate Communication
Kreacja filmu reklamowego - agencja reklamowa JWT
Zakup mediów - Initiative
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kampania Sunsilk

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl