SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Promo Orange TV nowym kanałem Orange Polska. Koncesja od KRRiT na 10 lat

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji udzieliła grupie Orange Polska koncesji na rozpowszechnianie kanału telewizyjnego pod nazwą Promo Orange TV. Stacja będzie dostępna w sieci należącej do nadawcy.

Article

Promo Orange TV to kanał poświęcony telesprzedaży, którego celem jest zapoznanie klientów Orange Polska z ofertą usługi telewizyjnej Orange TV. Będzie on nadawany 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w formacie pętli powtarzanej średnio co 10-20 min.

Koncesja udzielona przez KRRiT wygasa z dniem 22 kwietnia 2028 roku. Kanał ma być dostępny w sieci należącej do nadawcy. Zostanie on uruchomiony w najbliższym czasie.

W pierwszym kwartale 2018 roku grupa Orange Polska wypracowała 674 mln zł zysku EBITDA. Przychody spółki wyniosły 2,71 mld zł i były niższe o 1,8 procent niż rok wcześniej. Strata netto Orange Polska wyniosła 50 mln zł. Liczba użytkowników mobilnych po spadku osiągnęła poziom ponad 14,36 miliona.

Dołącz do dyskusji: Promo Orange TV nowym kanałem Orange Polska. Koncesja od KRRiT na 10 lat

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
A
Ale to juz jest vod promo
14 8
odpowiedź