SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kancelaria Premiera chce promować politykę prorodzinną wśród blogerów parentingowych

Kancelaria Premiera zaprasza blogerów parentingowych na warsztaty, podczas których przedstawiciele Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej będą opowiadać o działaniach prorodzinnych rządu. Bloger, który będzie najciekawiej relacjonował warsztaty, będzie mógł przeprowadzić wywiad z premier Ewą Kopacz.

PAP / Radek PietruszkaArticle

Warsztaty zaplanowano na 4 września, wezmą w nich udział autorzy 10 blogów parentingowych wybrani spośród tych, którzy zgłoszą się na stronie warsztaty.premier.gov.pl.

Spotkanie poprowadzą wiceminister pracy i polityki społecznej Elżbieta Seredyn oraz Olgierd Podgórski, zastępca dyrektora w departamencie polityki rodzinnej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Będą opowiadać o najważniejszych inicjatywach prorodzinnych resortu, takich jak świadczenie rodzicielskie, „Złotówka za złotówkę”, e-pomoc dla rodzin oraz Karta Dużej Rodziny. Warsztaty będą transmitowane w serwisie warsztaty.premier.gov.pl.

Organizatorzy chcieliby, żeby blogerzy relacjonowali spotkanie na swoich blogach i w serwisach społecznościowych (najlepiej z tagiem #NaradaRodzinna). Zachętą ma być konkurs, w którym nagrodą za najciekawszą relację z warsztatów (wybierze ją jury złożone z organizatorów) jest możliwość przeprowadzenia wywiadu z premier Ewą Kopacz.

Dołącz do dyskusji: Kancelaria Premiera chce promować politykę prorodzinną wśród blogerów parentingowych

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jacek
Świetna nagroda!

Wywiad z bufetową... #pdk
odpowiedź