SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kancelaria premiera szuka firmy do eventów za prawie 600 tys. zł

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów rozpoczęła przetarg na organizację wydarzeń medialnych na potrzeby kampanii społecznych i informacyjnych przez nią realizowanych. Zapłaci za to nieco ponad 580 tys. zł.

Mateusz Morawiecki, fot. screen z youtube'aArticle

Wybrana przez kancelarię premiera firma zajmie się organizacją wydarzeń medialnych na potrzeby kampanii społecznych i informacyjnych przez nią realizowanych.

Celem zaplanowanych kampanii społecznych będzie informowanie o programach rządowych, zmianach przepisów prawnych oraz prezentacji zmian i rozwiązań dla poszczególnych grup społecznych i beneficjentów tych programów.

Do zadań wybranej firmy należeć będzie m.in. przygotowanie projektu aranżacji miejsca wydarzenia, przygotowanie scenariusza wydarzenia, nadzór producencki, budowa scenografii, nagłośnienie, oświetlenia, obsługa planu, obsługa konferansjerska, obsługa punktu informacji, zapewnienie zaplecza sanitarnego, zapewnienie sprzętu do tłumaczenia symultanicznego oraz organizacja centrum prasowego.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Firma ta będzie pracować dla kancelarii premiera od momentu zawarcia umowy do 31 grudnia br. KPRM przeznaczy na ten cel 472 tys. zł netto, czyli 580,56 tys. zł brutto.

KPRM oczekuje, by zwycięzca przetargu był do jej dyspozycji przez 24 h, 7 dni w tygodniu, również w święta.

Do udziału w przetargu mogą zgłaszać się firmy, które wykażą, że w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, zrealizowały co najmniej trzy usługi, których przedmiotem była organizacja wydarzeń (np. konferencji, targów, briefingów, wystąpień osób publicznych), o wartości co najmniej 50 tys. zł brutto każda usługa.

Przetarg trwa do 16 sierpnia br.

Dołącz do dyskusji: Kancelaria premiera szuka firmy do eventów za prawie 600 tys. zł

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Szymon
Przetarg wygra Sigma Bis - róbcie screeny :)
odpowiedź
User
Zenon Bombalina
Można wziąć Glapę ze stand upem, do tego skrzynka Misiewiczówki i też będzie niezły event.
odpowiedź