SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bank Pekao z odświeżoną wersją Kantoru Pekao24

Bank Pekao S.A. udostępnił klientom detalicznym nową odsłonę internetowego kantoru, który zastąpił dotychczasowe rozwiązanie służące do wymiany walut. Z nowego Kantoru Pekao24 mogą korzystać nowi i obecni klienci banku od razu po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24.

Fot. Materiały prasoweArticle

Bank proponuje klientom w kanałach zdalnych nowe możliwości związane z wymianą walut, a także bezpieczną wymianę waluty po kursach będących alternatywą dla kursów oferowanych w kantorach internetowych i stacjonarnych. Klienci mają też możliwość dostosowania wyglądu ekranu transakcyjnego kantoru do własnych preferencji i potrzeb.

– Odpowiadając na trendy i zmieniającą się rzeczywistość ułatwiamy naszym klientom możliwość posiadania oszczędności w różnych walutach oraz lokowanie ich w prosty i bezpieczny sposób na rachunkach walutowych- komentuje Piotr Wochniak, dyrektor Departamentu Rynków Finansowych Banku Pekao S.A.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi, ceny oraz zmiany kursów w Kantorze Pekao24 prezentowane są teraz w czasie rzeczywistym. Klienci mogą również śledzić i analizować trendy w wahaniach kursów poszczególnych walut w różnych przedziałach czasowych. Uproszczony został także dostęp do procesu otwarcia konta walutowego w EUR, USD, GBP, CHF – teraz można to zrobić bezpośrednio z ekranu prezentującego bieżące kursy wybranych par walutowych. Klienci mogą też uniknąć dodatkowych kosztów związanych z przewalutowaniem przy transakcjach płatniczych realizowanych za granicą.

Zysk Pekao SA w I półroczu 2023 r. wyniósł 3 mld 235 mln zł, czyli był wyższy o 1 mld 774,5 mln zł wobec I półrocza 2022 r.

 

Dołącz do dyskusji: Bank Pekao z odświeżoną wersją Kantoru Pekao24

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl