SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karina Hertel rozstaje się z Grupą Onet-RASP

Karina Hertel zdecydowała się odejść z Grupy Onet-RAS Polska, w której pełniła funkcję dyrektor zarządzającej segmentu lifestylowego. Jest związana z firmą przez niecałe dwa lata.

Karina HertelKarina Hertel

Pracę w Grupie Onet-RAS Polska Karina Hertel zaczęła w sierpniu 2015 roku. Jako dyrektor zarządzająca segmentu lifestylowego odpowiadała za rozwój i realizację strategii biznesowej wszystkich marek grupy z tej kategorii m.in. serwisów Plejada.pl, Kobieta.onet.pl, Rodziceradza.pl, Medonet.pl, Film.onet.pl czy Muzyka.onet.pl.

Według naszych ustaleń Karina Hertel podjęła decyzję o odejściu z Grupy Onet-RAS Polska. Formalnie będzie związana z wydawcą do końca br. Informację o odejściu Hertel potwierdziła portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Odachowska, dyrektor komunikacji korporacyjnej w firmie.

Grupa Onet-RASP wprowadza obecnie nową strukturę wydawniczą, opartą na sześciu głównych segmentach. Lifestyle tworzy wspólny pion z biznesem (szefem tego segmentu jest obecnie Roman Młodkowski), a pozostałe segmenty to: Onet, „Fakt”, Sport, moto & tech oraz treści premium.

Firma do końca kwietnia będzie wdrażała zmiany organizacyjne. Nie podaje jeszcze, kto będzie zarządzał nowymi pionami. Dariusz Zieliński, który był dyrektorem zarządzającym marką „Newsweek Polska”, odszedł właśnie do firmy indaHash.

Karina Hertel wcześniej pracowała przez wiele lat w Marquard Media Polska. W latach 2012-2015 pełniła funkcję dyrektora reklamy ds. nowych mediów, a przedtem była szefem reklamy „Pani Domu” i pracowała w dziale magazynów męskich.

Z branżą mediów jest związana od 15 lat.

Dołącz do dyskusji: Karina Hertel rozstaje się z Grupą Onet-RASP

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
czytelnik
Wirtualnemedia znowu zapomniały podać źródła swojej informacji - o odejściu Hertel poinformował pierwszy Presserwis
odpowiedź
User
K.
zdecydowała się? czy zdecydowano, że odejdzie? To istotna różnica
odpowiedź
User
Beta
zdecydowano, że odejdzie
odpowiedź