SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Karol Warda szefem kanałów telewizyjnych MWE Networks, przez ostatnie 16 lat pracował w TV Puls

Do spółki Michała Winnickiego MWE Networks dołączył Karol Warda, który objął stanowisko dyrektora kanałów telewizyjnych oraz produkcji - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Przez ostatnie 16 lat związany był z TV Puls.

Karol Warda Article

Warda w MWE Networks będzie odpowiedzialny za pełną strategię takich kanałów, jak m.in. Antena HD, TVC, Adventure HD i Top Kids (pod względem ramówkowym, produkcyjnym, zakupów programowych oraz oprawy antenowe i promocję).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Transfer Karola Wardy do MWE Networks, to pierwszy etap rozbudowy zespołu odpowiedzialnego za produkcję w grupie, która pracuje nad autorskimi programami. Pierwsze z nich mają trafić jeszcze do jesiennej ramówki. MWE Networks aktualnie prowadzi szereg rozmów z producentami seriali i contentu telewizyjnego.

- Znaleźliśmy ciekawszy pomysł na telewizję dla widzów Anteny HD w grupie 45+. Pierwsza zmiana będzie widoczna już jesienią - zapowiada w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Michał Winnicki, szef MWE Networks. - Sporo zainwestujemy w produkcje własne i programy, których jeszcze w Polsce nie było. Cieszę się, że te ambitne plany zrealizuje tak doświadczona osoba, jak Karol Warda - komentuje.

Karol Warda: w telewizji nie pokazano jeszcze wszystkiego

Jak informuje Warda „w telewizji nie pokazano jeszcze wszystkiego i to będzie moim wielkim wyzwaniem”. - Przede wszystkim chcemy stworzyć bardzo ciekawą, wyrazistą i świetnie opakowaną ofertę programową dla widzów, którzy są zżyci z telewizją od kilkudziesięciu lat i są coraz bardziej wymagający. Obiecuję, że zaskoczymy szeroką gamą emocji. No i śmiało mogę stwierdzić, że to największe wyzwanie zawodowe w mojej karierze - zapowiada nowy dyrektor kanałów telewizyjnych oraz produkcji w MWE Networks.

Karol Warda od 2006 roku do czerwca 2022 roku był związany z Telewizją Puls. Do 2010 roku był starszym producentem autopromocji, od 2010 do 2018 zajmował stanowisko menedżera oprawy antenowej i grafiki w dziale kreacji, a od 2019 piastował stanowisko wicedyrektora programowego ds. promocji antenowej i kreacji.

Przed dołączeniem do Telewizji Puls przez cztery lata pracował w Telewizji Polsat (w redakcji publicystyki).

Dołącz do dyskusji: Karol Warda szefem kanałów telewizyjnych MWE Networks, przez ostatnie 16 lat pracował w TV Puls

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gie
Mogli zatrudnić kogoś z forum SK. Tam wiedzą jak robić ramówki, układać listy kanałów, projektować logotypy stacji tv. :D
17 2
odpowiedź
User
A.
Karolu, gratulacje i powodzenia :)
7 3
odpowiedź
User
Homer Simpson
Mądry, przystojny, doświadczony. Świetny facet z tego Karola :) gratulacje!
3 6
odpowiedź