SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Karolina Migdał-Koleśnikow i Michał Porzycki awansują w Walter Herz

Firma doradcza Walter Herz ogłosiła awanse w dziale sprzedaży i marketingu. Karolina Migdał-Koleśnikow objęła stanowisko sales & marketing director. Michał Porzycki został head of tenant representation Warsaw.

Karolina Migdał-Koleśnikow, Michał Porzycki Karolina Migdał-Koleśnikow, Michał Porzycki

W ramach nowej roli Karolina Migdał-Koleśnikow będzie zarządzała zespołem odpowiedzialnym za tworzenie i realizację kampanii marketingowych, zmierzających do umocnienia świadomości marki i promowania usług oferowanych przez firmę oraz działalności Akademii Najemcy i Akademii Inwestora Walter Herz. Będzie też dbać o relacje z partnerami i podwykonawcami.

Nowa dyrektor Walter Herz będzie odpowiadać za działania wspierające wdrażanie strategii rozwoju organizacji oraz poszczególnych jej marek, jak również realizację celów sprzedażowych i rozwój grona klientów firmy. 

Do zespołu firmy dołączyła w październiku 2022 roku na stanowisku sales & marketing manager. W marketingu pracuje od jedenastu lat. Jest absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie, na którym ukończyła psychologię społeczną.

Michał Porzycki awansował w Walter Herz

Michał Porzycki awansował na stanowisko head of tenant representation Warsaw. Będzie odpowiedzialny za kierowanie warszawskim oddziałem Reprezentacji Najemcy Walter Herz, rozbudowę jego struktury oraz rozwój usług doradczych firmy w obszarze sektora biurowego w Warszawie. Zadaniem mnedżera będzie także rozwijanie i budowanie relacji z klientami oraz przygotowanie i wdrożenie taktycznego, długofalowego planu wynajmu powierzchni biurowych na warszawskim rynku.

Michał Porzycki pracuje w Walter Herz od czerwca 2023 roku. Ma trzynastoletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Na przestrzeni swojej kariery doradzał w szeregu transakcji, reprezentując zarówno najemców, jak i wynajmujących. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie na wydziale Ekonomii.

Dołącz do dyskusji: Karolina Migdał-Koleśnikow i Michał Porzycki awansują w Walter Herz

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl