SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karolina Moskal odpowiada za PR w agencji 19 Południk. W zespole Vladek Siedov i Dominik Żelazny

Karolina Moskal została managerem public & media relations w agencji strategiczno-kreatywnej 19 Południk. Stanowisko UX/UI designera objął Vladek Siedov, a Dominik Żelazny web developera.

Karolina Moskal, Vladek Siedov, Dominik Żelazny, Maciej BojdaKarolina Moskal, Vladek Siedov, Dominik Żelazny, Maciej Bojda

Moskal przeszła z agencji Public PR, gdzie zajmowała się komunikacją strategiczną i kontaktami z mediami dla marek z branży logistycznej, hotelarskiej, budowlanej i opakowaniowej. W 19 Południku pokieruje m.in. działaniami wizerunkowymi dla marki Dan Cake. Odpowiada również za PR agencji. Jest absolwentką PR i strategicznego komunikowania w firmach oraz relacji inwestorskich w Szkole Głównej Handlowej.

Do działu digital dołączyli Vladek Siedov, UX/UI designer i Dominik Żelazny, web developer. Oboje dotychczas pracowali w firmie Netizens. Siedov zajmuje się kompleksowym tworzeniem użytecznych interfejsów i projektowaniem graficznym. Żelazny odpowiada za tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz obsługę bieżących projektów.

Nowo utworzone stanowisko senior creative objął Maciej Bojda.

 

Dołącz do dyskusji: Karolina Moskal odpowiada za PR w agencji 19 Południk. W zespole Vladek Siedov i Dominik Żelazny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl