SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Katalog shoppingowy 'Podróży' w nowej szacie graficznej

Najnowsza edycja 'Katalogu odzieży i sprzętu turystycznego' ukazuje się w nowej szacie graficznej.

Jak podano w komunikacie dzięki wprowadzonym zmianom pismo wydawnictwa “Murator” nabrało bardziej shoppingowego charakteru. Nowa makieta pozwala wykorzystać większe zdjęcia produktów, a samo pismo wzbogacono o ciekawe artykuły, porady i testy sprzętu. Letnio-jesienna edycja prezentuje najnowszą modę i trendy w odzieży turystycznej i sportowej.

Na 256 stronach czytelnicy znajdą ponad 2000 szczegółowo opisanych produktów, które warto mieć w czasie wakacyjnych wyjazdów. Nie zapomniano również o miłośnikach elektronicznych gadżetów - z myślą o nich wprowadzono nowe działy poświęcone produktom elektronicznym oraz fotografii. Pojawił się również dział poświecony rowerom i rowerowym akcesoriom.

„Katalog odzieży i sprzętu turystycznego” jest promowany w magazynach Wydawnictwa Murator, w serwisie www.podroze.pl i na plakatach w sklepach turystycznych.

Katalog ukazuje się dwa razy w roku: w edycji letnio-jesiennej i zimowo-wiosennej.

Nakład 15 000 egzemplarzy
cena 8,90 złotych
Liczba stron: 256
Dostępny w salonach prasowych

Dołącz do dyskusji: Katalog shoppingowy 'Podróży' w nowej szacie graficznej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl