SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Katarzyna Burzyńska ambasadorką kampanii „Płodna Polka” (wideo)

Wystartowała kampania społeczna „Płodna Polka”, promująca badania diagnozujące płodność kobiety. Akcję, której ambasadorką została Katarzyna Burzyńska, przygotowały agencja Procontent Communication oraz Fundacja „Nadzieja dla zdrowia”.

Article

Kampania „Płodna Polka” ma zwiększyć społeczną świadomość dotyczącą konieczności wykonywania badań diagnozujących gospodarkę hormonalną. Badania „Pakiet kobiecy” przyczyniają się do świadomego planowania macierzyństwa.

- Ambasadorką kampanii została Kasia Burzyńska, która ogłosiła, że będzie mamą. Media zrozumiały, że Kasia jest w ciąży. Jednak na konferencji ogłosiła, że wykonała badania i już wie, że zostanie mamą - mówi Wirtualnemedia.pl Aleksandra Adrian z Fundacji „Nadzieja dla zdrowia”, odpowiedzialna za projekt.

W ramach akcji planowane jest przygotowanie materiałów poradnikowych w kwestii dbania o swoją płodność i organizacja bezpłatnych badań. Na późniejszym etapie zorganizowany zostanie konkurs dla kobiet, który będzie propagował przeprowadzenie badań.

Kampanię przygotowały agencja Procontent Communication oraz Fundacja „Nadzieja dla zdrowia”. Działania potrwają do końca br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Burzyńska ambasadorką kampanii „Płodna Polka” (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
d
Płodne Polki wyjechały na Wyspy.
8 8
odpowiedź