SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Katarzyna Gola na czele jury Effie Awards 2014

Katarzyna Gola, dyrektor generalny Nivea Polska, będzie przewodniczyć obradom 77-osobowego jury tegorocznej edycji konkursu Effie Awards. Przewodniczącymi poszczególnych grup jurorskich zostali Tomasz Marszałł, Monika Jusińska-Zbiegniewska, Bogusław Biszof, Marek Szafarz i Paweł Kastory.

Katarzyna Gola Article

Katarzyna Gola od wielu lat pracuje w branży marketingu i sprzedaży, a obecnie jest dyrektorem generalnym Nivea na Polskę i kraje bałtyckie. - Jeszcze trudno mi się wypowiedzieć o wyzwaniach stojących przed jury Effie Awards, nie znając nadesłanych prac, ale uważam, że ze względu na coraz większy wpływ dystrybucji i punktu sprzedaży na sukces kampanii obiektywne mierzenie wyników efektywności i ocena kampanii marketingowych będzie trudniejsza - mówi.

77-osobowe jury będzie pracować w pięciu grupach. Tą obejmującą kategorie Żywność, Artykuły Nieżywnościowe, Napoje, Leki i Suplementy Diety nadzorować będzie Monika Jusińska-Zbiegniewska, kierownik działu komunikacji i usług marketingowych oraz deserów i produktów zbożowych w Nestle Polska. Grupą oceniającą kampanie w kategoriach Retail, Usługi, Dobra Konsumenckie, E-Commerce/E-Services/M-Commerce, Motoryzacja, opiekować się będzie Bogusław Biszof, prezes Ekstraklasy. Grupa obejmująca kategorie Pro Bono, Kampanie dot. Edukacji Społecznej i Kampanie CSR, Promocja Miejsc i Wydarzeń oraz Sponsoring, Media i Rozrywka będzie obradować pod kierunkiem Marka Szafarza, dyrektora marketingu grupy TVN. Przewodniczącym grupy zajmującej się Bankowością, Ubezpieczeniami i Inwestycjami oraz Telekomunikacją został Tomasz Marszałł, dyrektor marketingu PKO BP. Natomiast grupa obejmująca następujące kategorie: Launch, Long Term, Limited Budget, Technology & Innovation, będzie działać na czele z Pawłem Kastorym, prezesem DDB Warszawa.

Kampanie w tegorocznym Effie Awards można zgłaszać w 20 kategoriach do 6 czerwca (zobacz szczegóły). Ogłoszenie wyników nastąpi 6 października w trakcie uroczystej gali w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Gola na czele jury Effie Awards 2014

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl