SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Kamińska po 14 latach pracy odchodzi z Havas Group Poland

Katarzyna Kamińska żegna się z koncernem marketingowym Havas Group Poland, w którym odpowiadała za rozwój, a także zarządzanie agencją Havas PR. Z firmą była związana przez 14 lat.

Katarzyna KamińskaArticle

Poprzednio zarząd Havas Group Poland składał się z trojga partnerów: Doroty Mazur odpowiedzialnej za reklamę, Katarzyny Kamińskiej kierującej zespołem PR i Antoine’a Kolendowskiego rozwijającego dział activation&retail. W związku z odejściem Kamińskiej struktura zarządcza zostanie zreorganizowana, szczegóły mają zostać podane w ciągu kilku miesięcy.

- Katarzyna poinformowała nas o swoim odejściu z wyprzedzeniem, więc mieliśmy czas niezbędny do przemyślenia zmian i zastanowienia się nad naszymi planami na przyszłość. Na pewno zamierzamy mocno skupić się na współpracy na poziomie produktowym. Wkrótce podamy więcej szczegółów. Teraz chciałbym serdecznie podziękować Katarzynie za wspaniałą współpracę i ogromne zaangażowanie w ciągu tych wszystkich lat. Życzymy jej sukcesów w realizacji dalszych przedsięwzięć zawodowych - mówi Thomas Funk, Havas Managing Director Europe.

W komunikacie napisano, że Katarzyna Kamińska „podjęła decyzję o rozpoczęciu nowego etapu w rozwoju zawodowym”, nie podano więcej informacji o jej planach.

- Agencja Havas PR przez wiele lat była moim drugim domem. Jestem dumna ze wszystkich sukcesów firmy i dziękuję za te kilkanaście wspólnych lat naszym klientom i pracownikom. Dziś nadszedł czas na podjęcie się nowych wyzwań zawodowych - dodaje Katarzyna Kamińska.

Kamińska była związana z firmą od 2003 roku, gdy została prezesem agencji public relations Euro RSCG Sensors (obecnie Havas PR Warsaw). W maju ub.r. po odejściu Michała Olbrychowskiego, została też dyrektor zarządzającą firmy.

Wcześniej pracowała m.in. w Business Communications Associates SA oraz Grupie Onet. Jest członkiem European Association of Communication Directors, działa także na rzecz Związku Firm Public Relations. Od kilku lat uczestniczy w pracach jury konkursów public relations m.in. Golden Word Awards, Sabre Awards oraz Złote Spinacze. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Kamińska po 14 latach pracy odchodzi z Havas Group Poland

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Antoine
Dopiero teraz ruszę do przodu! Przeszkodów już nie ma...
odpowiedź