SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Samojluk na czele Paramount w Europie Środkowej i Wschodniej

Katarzyna Samojluk, country manager w Polsce, poszerzy zakres swoich obowiązków i pokieruje działaniami Paramount w Europie Środkowo-Wschodniej, które obejmują 14 krajów w tym regionie.

Katarzyna SamojlukKatarzyna Samojluk

Samojluk zastąpi na tym stanowisku Gábora Harsányi, który został mianowany regional general managerem na Europę Środkowo-Wschodnią w SkyShowtime, serwisie streamingowym stanowiącym wspólne przedsięwzięcie Comcast Corporation i Paramount Global, który zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Samojluk związana z Paramount od 2014 roku

Katarzyna Samojluk jest związana z Paramount od 2014 roku, zajmując różne stanowiska kierownicze, handlowe i finansowe, ostatnio jako country manager w Polsce, równolegle z rolą VP, CFO na Europę Środkową i Północną oraz Azję. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowym środowisku.

W rozszerzonej roli, jako country manager na Europę Środkową i Wschodnią, będzie nadzorować działalność Paramountu na 14 rynkach, w tym w Polsce, na Węgrzech, w Czechach i Rumunii. Będzie podlegać bezpośrednio Markowi Spechtowi, EVP MD na Europę Środkową i Północną oraz Azję.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Samojluk na czele Paramount w Europie Środkowej i Wschodniej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
fj
To kiedy startuje streamingowy serwis Paramountu w Polsce? Coś już się słyszało, że nadciąga, tylko chyba zbyt wielka tu u nas konkurencja.
odpowiedź