SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Katarzyna Sołtysik, Helena Łygas i Ewa Bukowiecka-Janik przechodzą z sekcji Bliss naTemat.pl do Wirtualnej Polski

Z naTemat.pl rozstają się dziennikarki Katarzyna Sołtysik, Helena Łygas i Ewa Bukowiecka-Janik redagujące sekcję lifestylową Bliss. Na początku przyszłego roku dołączą do redakcji serwisu kobiecego Wirtualnej Polski.

Katarzyna Sołtysik Article

Katarzyna Sołtysik, Helena Łygas i Ewa Bukowiecka-Janik są związane z działem Bliss od jego uruchomienia wiosną ub.r. Sołtysik pełni funkcję redaktor naczelnej, a Łygas i Bukowiecka-Janik są redaktorkami.

Wszystkie zrezygnowały z dalszej pracy i odchodzą z redakcji z końcem br. - na początku przyszłego roku dołączą do redakcji serwisu kobiecego Wirtualnej Polski. - Powodem, dla którego odchodzimy z naTemat.pl jest nowa, atrakcyjna propozycja pracy w WP.pl. Będziemy tam pracować całym zespołem od stycznia 2018 roku. W tej chwili trwają rozmowy z obecnym pracodawcą na temat wykorzystania zaległych urlopów - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Katarzyna Sołtysik.

Nieco inaczej tę sytuację opisuje kierownictwo Grupy naTemat. - Nasze dalsze wizje rozwoju treści lifestyle’owych w naTemat były odmienne, stąd decyzja o zakończeniu współpracy - tłumaczy redaktor naczelny naTemat.pl. - Dziękuję zespołowi za stworzenie w 1,5 roku marki Bliss i pojęcia smart life. Teraz przyszedł czas na kolejny krok naprzód i zmiany - zapowiada.

Mańkowski dodaje, że nowa osoba na czele działu lifestylowego naTemat.pl pojawi się w najbliższych tygodniach, po zakończeniu trwającego już od jakiegoś czasu procesu rekrutacyjnego.

Będzie to kolejna roszada w kierownictwie redakcji Grupy naTemat. Pod koniec września z wydawcą rozstała się Agata Komosa (na stanowisku redaktora naczelnego naTemat.pl zastąpił ją Michał Mańkowski), która od początku przyszłego roku ma kierować projektem radia internetowego w Agorze. Natomiast od grudnia redaktorem naczelnym INNpoland.pl będzie Krzysztof Majdan (poprzednio związany z Business Insider Polska) w miejsce Nino Dżikiji, która przeszła do Wirtualnej Polski, gdzie została szefową redakcji serwisów gospodarczych i technologicznych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Sołtysik, Helena Łygas i Ewa Bukowiecka-Janik przechodzą z sekcji Bliss naTemat.pl do Wirtualnej Polski

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aZaliż
Panna Łygas to takie kukułcze jajo.
Kto wie, może naTemat na tej stracie zyska.
34 16
odpowiedź
User
marketer
ładnie Panie Machała podbierać całą ekipę z Natemat?

Bardzo słabe to, oj słabe.
25 10
odpowiedź
User
jak
pani Łygas wydaje się, że coś umie. Ale niestety niewiele, żadnego warsztatu tylko grafomania i robienie dobrego wrażenia. Bliss jest taki miałki, może teraz się poprawi
28 12
odpowiedź
User
ja
a pani Sołtysik jeszcze słabsza, to co pisała to koszmar
24 9
odpowiedź
User
życzliwy
Bliss miał świetne teksty magazynowe. Oby wróciły w nowym miejscu. Dobra ekipa.
15 21
odpowiedź