SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Twarowska odpowiada za centrum usług wspólnych Brand New Galaxy

Katarzyna Twarowska została powołana na stanowisko executive vice president w holdingu marketingowo-technologicznym Brand New Galaxy. Odpowiada za globalne centrum usług wspólnych (Shared Services Center) oraz za finanse grupy.

Article

Katarzyna Twarowska większość swojej kariery zawodowej związała z EY, na pozycji dyrektora w dziale Assurance. Następnie pełniła funkcję head of family office, skupiającego w swojej strukturze kilka spółek giełdowych. Tworzyła i rozwijała fundację, której celem jest wspieranie kobiet w rozwoju ich ścieżki zawodowej oraz poszerzanie ich kompetencji przywódczych.

- Dołączenie Katarzyny do zespołu to kolejny krok w rozwoju BNG. Przeskalowanie naszego biznesu o otwarcie nowych biur (Dubaj, Amsterdam), czy akwizycja Content26 zobowiązują do sprawnego zarządzania procesami, ich digitalizacji i automatyzacji. Jest to bardzo istotny komponent na planowanej, dalszej ścieżce wzrostu - mówi Kacper Kłos, CEO Brand New Galaxy.

BNG rozwija centrum usług wspólnych

Shared Services Center w Brand New Galaxy łączy kompetencje administracji, zarządzania nieruchomościami, IT oraz HR. Ponadto w jego skład wchodzi dział prawny, finansowy, księgowość oraz PR. Zadaniem centrum usług wspólnych jest umożliwienie agencjom skupienia się wyłącznie na rozwoju ich kompetencji i zgłębianiu zagadnień profesjonalnych. Centralne zarządzanie procesami umożliwia utrzymanie wysokich standardów obsługi międzynarodowej.

- Z ogromną przyjemnością podjęłam wyzwanie rozwoju grupy BNG, w tym m.in. zbudowania globalnego Shared Services Center. Moim celem jest zapewnienie synergii biznesowej dla całej grupy Brand New Galaxy. Dostrzegamy wymierne korzyści w centralizacji i digitalizacji procesów, które są kluczowe dla funkcjonowania całej organizacji, zwłaszcza, takiej jak nasza, która swoje oddziały ma na całym świecie – od Seattle po Dubaj. Przyjęty przez Brand New Galaxy model zarządzania umożliwia jednolite podejście biznesowe w każdej spółce i we wszystkich biurach - komentuje Katarzyna Twarowska, executive vice president w Brand New Galaxy.

Brand New Galaxy to niezależny holding agencji marketingowych i technologicznych, założony w Warszawie w 2017 roku. Firma liczy obecnie ponad 500 pracowników i ma siedziby na trzech kontynentach. Holding jest członkiem MDC Global Affiliates. Do BNG należą: Pathfinder 23 - agencja E-commerce; Life on Mars - dom produkcyjny fashion & beauty; Spacecamp - agencja digital; Synthrone - platforma automatyzacji e-commerce; Voyager - agencja E-business, New Gravity - software house; Robonauts Pictures - dom produkcyjny ze specjalizacją E-commerce; Content26 - Amazon content & advertising; Man on the Moon - HR Agency oraz Brand New Galaxy MEA (regionalne biuro w Dubaju) i Brand New Galaxy AMS.

W 2019 roku grupa BNG osiągnęła wzrost przychodów sprzedażowych o 68,3 proc. do 60,31 mln zł, a jej wynik netto poszedł w górę z 1,89 mln zł straty do 4,91 mln zł zysku.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Twarowska odpowiada za centrum usług wspólnych Brand New Galaxy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl