SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna van Hall nową dyrektor zarządzającą biura Brand New Galaxy w Amsterdamie

Katarzyna van Hall odpowiada za holenderski oddział Brand New Galaxy w roli dyrektor zarządzającej. Z firmą związana jest od dwóch lat.

Katarzyna van HallArticle

Katarzyna van Hall pełniła funkcję operation manager w biurze Brand New Galaxy w Amsterdamie od grudnia 2020 roku. Odpowiadała za nawiązywanie relacji z klientami i synergię agencji Brand New Galaxy w regionie Europy Zachodniej.

Katarzyna van Hall ma zróżnicowane doświadczenie zarówno po stronie klienta, jak i agencji, zdobywane w pracy dla takich marek jak Netflix, Phillips, Philip Morris International czy Omron. Pracowała na wielu rynkach m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii, Chinach, Polsce i na Węgrzech.

- Cieszymy się, że to Kasia będzie zarządzać naszym oddziałem w Amsterdamie. W 2021 roku udowodniła, że w Europie Zachodniej nie ma dla niej zadań biznesowych nie do wykonania, dzięki czemu zdobyła serca zarówno klientów jaki i zespołu wewnątrz naszej Galaktyki. Kasia wierzy, że z każdym wyzwaniem można się zmierzyć, jeśli zespół jest dobrze zorganizowany i ufa sobie nawzajem, a to jest doskonały przykład wartości, które wyznajemy w Brand New Galaxy - komentuje Michał Glapiński, chief growth officer w BNG.

Katarzyna van Hall za Franka Carvalho

Katarzyna van Hall przejęła stanowisko Franka Carvalho, który przeszedł do global partnership office, międzynarodowego zespołu BNG odpowiedzialnego za relacje biznesowe z kluczowymi klientami i agencjami partnerskimi.

- Doskonale utożsamiam się z wartościami Brand New Galaxy i podejściem jakie wspólnie prezentujemy w biznesie. Wierzę, że to dopasowanie pozwoli mi jeszcze skuteczniej prowadzić naszych klientów przez dynamicznie zmieniające się środowisko marketingowo-technologiczne. Stanowisko dyrektor zarządzającej BNG AMS traktuję nie jako etat, ale jako współodpowiedzialność za rozwój całego BNG, czego z radością się podejmuję - mówi Katarzyna van Hall.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna van Hall nową dyrektor zarządzającą biura Brand New Galaxy w Amsterdamie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl