SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Van Hall managerką operacyjną Brand New Galaxy Amsterdam

Katarzyna van Hall została managerem operacyjnym na Europę Zachodnią w Brand New Galaxy.

Van Hall objęła nowo powstałe stanowisko i będzie odpowiedzialna za nawiązywanie relacji z klientami i synergię agencji Brand New Galaxy w regionie Europy Zachodniej.

- Kasia van Hall jest ekspertem z dwudziestoletnią znajomością branży marketingowej, reklamowej i E-commerce. Ma zróżnicowane doświadczenie w pracy z globalnymi markami, takimi jak Netflix, Phillips, Philip Morris International i Alrec.  Na nowym stanowisku wykorzysta wiedzę zdobytą podczas zarządzania pracą i zespołami w całej Europie, w tym w Wielkiej Brytanii, Holandii i na Węgrzech - mówi Frank Carvalho, dyrektor zarządzający BNG Amsterdam.

Brand New Galaxy ma biuro w Amsterdamie

W lutym Brand New Galaxy ogłosiło otwarcie nowego biura w Amsterdamie. Ma dostarczać markom wyspecjalizowanych rozwiązań - od automatyzacji procesów e-commerce, po produkcje kreatywne.

Brand New Galaxy decyzją o otwarciu nowej lokalizacji umocni swoją pozycję w Europie Zachodniej, jednocześnie zapewniając klientom mającym swoje siedziby w tym regionie, jeszcze lepszą obsługę i dostęp do narzędzi oferowanych przez BNG.

Wskutek Brexitu, Amsterdam zyskuje miano stolicy biznesowej kontynentu, co wpłynęło na decyzje o otwarciu kolejnej siedziby BNG właśnie tam. Nowe holdingu znajduje się w dzielnicy Oud Zuid.

Brand New Galaxy to niezależny holding agencji marketingowych i technologicznych, założony w Warszawie w 2017 roku. Firma liczy obecnie ponad 500 pracowników i ma siedziby na trzech kontynentach. Holding jest członkiem MDC Global Affiliates.

Do BNG należą: Pathfinder 23 - agencja E-commerce; Life on Mars - dom produkcyjny fashion & beauty; Spacecamp - agencja digital; Synthrone - platforma automatyzacji e-commerce; Voyager - agencja E-business, New Gravity - software house; Robonauts Pictures - dom produkcyjny ze specjalizacją E-commerce; Content26 - Amazon content & advertising; Man on the Moon - HR Agency oraz Brand New Galaxy MEA (regionalne biuro w Dubaju) i Brand New Galaxy AMS.

W 2019 roku grupa BNG osiągnęła wzrost przychodów sprzedażowych o 68,3 proc. do 60,31 mln zł, a jej wynik netto poszedł w górę z 1,89 mln zł straty do 4,91 mln zł zysku.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Van Hall managerką operacyjną Brand New Galaxy Amsterdam

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl