SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kinga Ostrowska i Tomasz Puszczyk w Triple PR

Kinga Ostrowska i Tomasz Puszczyk działu client service agencji Triple PR. Objęli stanowiska PR consultantów.

Article

Kinga Ostrowska w Triple PR pracuje w zespole świadczącym kompleksową obsługę PR dla firm i marek lifestylowych. Jest odpowiedzialna za komunikację dla klientów z obszaru B2C, przede wszystkim z branży beauty.  Odpowiada także za koordynację działań z zakresu CSR dla klientów agencji.

Jest związana z branżą PR i komunikacji wizualnej od 2017 roku. Specjalizuje się także w współtworzeniu  brandingów, stron internetowych, spotów reklamowych (także kinowych) oraz organizacji eventów.

Kinga Ostrowska ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Łódzkim na specjalizacji design, reklama i komunikacja wizualna oraz studia z grafiki interdyscyplinarnej.

Tomasz Puszczyk w Triple PR jako PR consultant jest odpowiedzialny przede wszystkim za doradztwo dla klientów z branży real estate. Tomasz Puszczyk jest również zaangażowany w rozwój usług agencji oraz pozyskiwanie nowych kontraktów.

Puszczyk przed dołączeniem do zespołu Triple PR zajmował stanowisko Brand Managera branżowego czasopisma "Real Estate Magazine", gdzie do jego zadań należała opieka nad partnerami reklamowymi, biznesowymi oraz merytorycznymi redakcji, organizacja wydarzeń branżowych czy koordynacja social mediów. Odpowiadał również za współtworzenie contentu redakcji i przeprowadzanie kluczowych wywiadów z decydentami z branży.

Dołącz do dyskusji: Kinga Ostrowska i Tomasz Puszczyk w Triple PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl