SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kino Polska Muzyka w sieci Vectra

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tomek
Śmiech. Mam już serdecznie dość tego operatora. Po raz kolejne pojawia się informacja, że nowy kanał zostanie dołączony do oferty CYFROWEJ. A co z analogiem???? Do niego Vectra nie dodaje żadnych kanałów. Ja mieszkam w Radomsku i chętnie bym korzystał z oferty cyfrowej, tylko niech łaskawie Vectra w moim mieście to umożliwi. No, ale oczywiście w Radomsku dostępny jest tylko analog. Jego cena jest ciągle podnoszona, ale niestety nie przekłada się to na ilość i jakość kanałów.
8 8
odpowiedź
User
Vectra
"tomek" napisał(a): Śmiech. Mam już serdecznie dość tego operatora. Po raz kolejne pojawia się informacja, że nowy kanał zostanie dołączony do oferty CYFROWEJ. A co z analogiem???? Do niego Vectra nie dodaje żadnych kanałów. Ja mieszkam w Radomsku i chętnie bym korzystał z oferty cyfrowej, tylko niech łaskawie Vectra w moim mieście to umożliwi. No, ale oczywiście w Radomsku dostępny jest tylko analog. Jego cena jest ciągle podnoszona, ale niestety nie przekłada się to na ilość i jakość kanałów.


[b]Tomek:[/b] Aby udostępnić telewizję cyfrową na terenie Radomska musimy w pierwszej kolejności przygotować sieć od strony technicznej do włączenia cyfrówki. Obecnie działająca infrastruktura nam to uniemożliwia. Prace modernizacyjne są czasochłonne, ale zapewniam, że sygnał cyfrowy pojawi się również w Radomsku. Niestety, w dniu dzisiejszym nie jestem w stanie podać konkretnej daty uruchomienia DTV. Vectra dąży do tego aby wszystkie jej sieci posiadały dostęp do nowoczesnych usług multimedialnych. Inwestycje pochłaniają spore nakłady finansowe, firma nie jest w stanie jednocześnie zmodernizować wszystkich sieci, stąd zróżnicowanie w dostępie usług. Ale jak napisałem wyżej, mamy świadomość potrzeb naszych Klientów i robimy wszystko żeby jak najszybciej umożliwić wszystkim abonentom korzystanie z nowoczesnych usług.
8 8
odpowiedź