SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Klasowka.onet.pl - nowy serwis dla uczniów od Grupy Onet

Grupa Onet uruchomiła serwis Klasowka.onet.pl, kierowany do uczniów przygotowujących się do sprawdzianów oraz rodziców pomagającym im w nauce.

Klasowka.onet.pl - nowy serwis dla uczniów od Grupy Onet

Założeniem serwisu Klasowka.onet.pl jest pomaganie uczniom w przygotowaniu się do klasówek, sprawdzianów, testów, a także egzaminów gimnazjalnych, maturalnych i testów szóstoklasisty. Witryna jest częścią serwisu społecznościowego Zapytaj.onet.pl. Pozwala na sprawdzanie i powtarzanie wiedzy z aktualnie obowiązujących podręczników szkolnych.

Rozwiązania testów są dostępne w modelu "pay per like" lub "pay per tweet", co w praktyce oznacza, że użytkownicy będą mogli poznać odpowiedzi po wcześniejszym podzieleniu się informacją o teście w jednym z mediów społecznościowych. Dodatkowo do testów powtórkowych można zakupić rozszerzone odpowiedzi za opłatą uiszczaną SMS-em.

Obecnie w serwisie dostępne są testy z historii dla gimnazjalistów. Stopniowo mają być dodawane kolejne przedmioty oraz klasy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Klasowka.onet.pl - nowy serwis dla uczniów od Grupy Onet

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bartek :)
Kiedy będą inne przedmioty do gimnazjum ? :)
9 8
odpowiedź