SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Komórka jest niemal bezcenna

Brytyjscy posiadacze komórek nie chcą ich oddać za nic.

Większość z młodych użytkowników telefonów komórkowych woli poświęcić alkohol, seks i czekoladę, a nawet herbatę i kawę, niż spróbować żyć bez telefonu komórkowego przez miesiąc. Wyniki badań z raportu Mobile Life 2007 stworzonego przez Carphone Warehouse i London School of Economics to efekt ankiety przeprowadzonej wśród ponad 1250 osób w wieku 16-64 lata.

Jedna na trzy osoby nie była w stanie poświęcić komórki za "milion funtów lub więcej", przy czym kobiety przewodziły tej stawce. W grupie wiekowej 16-24 lata miliona odmawiało 22 proc. pytanych, gdy średnia wynosiła 16 proc. 16 proc. ankietowanych przyznało się, że nie odda komórki za żadną cenę.

20 proc. osób z najmłodszej z badanych grup sądziło, że komórki obniżają poziom ich życia, a głównym tego powodem była możliwość skontaktowania się z nimi pracodawcy, umawianie się na ostatnią chwilę, czy możliwość padnięcia ofiarą przestępstwa (np. kradzieży telefonu).

Warto zauważyć, że w starszych grupach wiekowych większą popularnością cieszyła się kawa i herbata, a pytani w wieku od 25 do 34 lat byli najmniej skłonni poświęcić na miesiąc seks.

Źródło: vnunet - pclab.pl

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Komórka jest niemal bezcenna

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl