SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Komputery od PTC

Polska Telefonia Cyfrowa ufundowała stanowiska komputerowe dla osób niewidomych

Polska Telefonia Cyfrowa ufundowała 4 specjalistyczne stanowiska komputerowe dla osób niewidomych, z Ośrodka Rehabilitacji i Szkolenia Polskiego Związku Niewidomych w Bydgoszczy. Z daru mogą korzystać osoby z całej Polski, którym utrata wzroku w wieku dorosłym uniemożliwiła kontynuację pracy zawodowej.

Dzięki oddanym dzisiaj do użytku nowoczesnym stanowiskom komputerowym, osoby niewidome i słabo widzące będą mogły wziąć udział w specjalnym szkoleniu zawodowym z dziedziny telemarketingu. W ciągu roku przeszkolonych zostanie w ten sposób blisko 40 osób.

Ośrodek Rehabilitacji i Szkolenia Polskiego Związku Niewidomych w Bydgoszczy jest jedyną tego typu placówką w Polsce, organizującą różne formy rehabilitacji i szkoleń dorosłych osób niewidomych z całego kraju. Każdego roku z różnych usług rehabilitacyjnych i szkoleniowych Ośrodka korzysta 500 osób.

Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. angażuje się w różnego rodzaju programy wsparcia, których odbiorcami są, m.in., osoby niepełnosprawne. Kwalifikacje zawodowe zdobyte w Ośrodku dają szansę osobom niewidomym i słabo widzącym na podjęcie pracy, większą samodzielność i pełniejsze funkcjonowanie w społeczeństwie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Komputery od PTC

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl