SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Konica Minolta uruchamia platformę Photobook

Konica Minolta uruchomiła platformę Konica Minolta Photobook, oferującą drukarniom cyfrowym, laboratoriom i agencjom fotograficznym możliwość wejścia na rynek produkcji fotoksiążek.

Konica Minolta uruchamia platformę Photobook

Konica Minolta Photobook jest platformą wyposażoną w narzędzia programowe niezbędne do produkcji fotoksiążek. Oprogramowanie pozwala użytkownikom na tworzenie kalendarzy, albumów z odbitkami, wizytówek, pocztówek, a także koszulek, plakatów, podkładek na mysz itp. Jednocześnie mają oni swobodę w kreowaniu marki, projektowaniu produktu, tworzeniu szablonów i określaniu cen.

Platforma oferuje dostęp do milionów posiadaczy aparatów cyfrowych korzystających na co dzień z internetu - każdy z nich to potencjalny lojalny klient.

Rozwiązanie posiada modułową architekturę. Moduł Designer daje możliwość stworzenia interfejsu dostosowanego do potrzeb klienta, który można dostarczyć mu na płycie lub w formie aplikacji do pobrania. Dzięki niemu klient może na swoim komputerze stworzyć dowolny produkt według swojego projektu. Moduł Web daje możliwość dokonania zakupów przez internet. Po dokonaniu płatności moduł koduje plik i bezpiecznie wysyła do produkcji w postaci pliku PDF, JPEG lub TIFF. Z kolei moduł Production pozwala za pomocą jednej aplikacji zarządzać i organizować cały proces produkcyjny od momentu otrzymania pliku od klienta wraz z potwierdzeniem płatności aż po wydruk gotowego produktu. Jednocześnie żadna inna drukarnia, laboratorium fotograficzne czy inny użytkownik tego rozwiązania nie może wydrukować pliku klienta, ponieważ wszystkie dokumenty otrzymują niepowtarzalny klucz licencyjny.

Więcej informacji na temat platformy Konica Minolta Photobook można znaleźć na stronie www.fotomozliwosci.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Konica Minolta uruchamia platformę Photobook

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl