SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jedynka przez dwa dni zamilknie na falach długich

Program I Polskiego Radia przez dwa dni nie będzie emitowany na falach długich (225 kHz). Przyczyną jest konserwacja masztów w centrum nadawczym w Solcu Kujawskim.

fot. P. Piorun, Polskie Radio Article

Jedynka na falach długich (225 kHz) nie będzie nadawana w czwartek 20 kwietnia i piątek 21 kwietnia w godz. 8.05-19.00.

W tym czasie będą powadzone prace konserwacyjne w centrum nadawczym Polskiego Radia w Solcu Kujawskim.

Nadawca zaznacza, że Jedynka jest nadawana także na falach krótkich UKF, w internecie (m.in. poprzez aplikację mobilną) oraz w cyfrowej technologii DAB+.

Według badania Radio Track w pierwszym kwartale br. Jedynka miała 5,1 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 4,8 proc. przed rokiem.

Tegoroczny budżet na premierowe treści misyjne w Jedynce wynosi 78,46 mln zł, z czego m.in. 21,8 mln zł na audycje informacyjne, 21,14 mln zł na kulturalne, 15,22 mln zł na publicystyczne, a 11,81 mln zł na edukacyjne.

Dołącz do dyskusji: Jedynka przez dwa dni zamilknie na falach długich

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Duet księgowo kadrowy
Nadawca zaznacza - widzę, że rolę ' Milczącej Moniki ' niby rzecznika PR? za kilkanaście tysięcy miesięcznie przejęła bez kosztowa sztuczna inteligencja o kryptonimie roboczym ' Nadawca zaznacza ' . Super grubo ponad 160 000 tysięcy w roku oszczędności plus premie.
31 12
odpowiedź
User
Marcin a19
Moglaby już na zawsze. I tak PiS ja zniszczył jak niszczy Polskę.
0 0
odpowiedź
User
Techniczny
Na jakich falach? UKF to nie są fale krótkie...
0 0
odpowiedź