SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kanał Mango 24 tylko do końca lipca

Od 1 sierpnia kanał Mango 24 zakończy nadawanie. W ofercie prezentowane były promocje produktowe w ramach m.in. programu "Telezakupy Mango".

Article

O zakończeniu nadawania przez spółkę informuje operator sieci kablowej TOYA. Podał, że z powodu zamknięcia kanału i usunięcia go z oferty, abonenci będą mieć prawo wypowiedzenia umowy.„Uprzejmie informujemy, że w związku z wypowiedzeniem umowy z powyższych powodów, przed upływem jej obowiązywania operatorowi nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze, a także uprawnienie do żądania zwrotu ulgi pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres od dnia zawarcia umowy do dnia jej rozwiązania” – podano w komunikacie do abonentów.

Klienci operatora mogą złożyć wypowiedzenie umowy do 31 lipca z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Obecnie właścicielem kanału jest Studio Moderna Polska, które kupiło udziały od Grupy TVN w sierpniu 2017 roku. Od maja 2020 roku kanał nie nadaje już w ofercie Cyfrowego Polsatu, natomiast znalazł się w pakiecie NTL Radomsko oraz MWE Networks.

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kanał Mango 24 tylko do końca lipca

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Fjord
Wielka to strata.
23 6
odpowiedź
User
Sandzi
NO nareszcie W końcu przestaną naciągnąć swoich klientów głównie seniorów
13 3
odpowiedź
User
Gość54321
Super, więcej miejsca w MUX-L4
5 5
odpowiedź
User
Minetka
Ciekawe ile osób będzie ronić łzy z tego powodu.Od początku ten program miał za za zadanie wydoić kasę od wyjątkowych dzbanów,naiwnych pustaków którzy myśleli,że można tanio kupić dobry produkt oglądając go na ekranie.Zbyt wiele osób dało się nabrać na "cudowne,niepowtarzalne"właściwości oferowanych tam przedmiotów płacąc za nie wygórowaną cenę.Zródełko w postaci wyjątkowowo naiwnych ludzi wyschło,przestało przynosić dochód i trzeba było zamknąć program.KAŻDA telesprzedaż ma za zadanie wyciągnąć kasę od pustych dzbanów.I nic więcej.
11 2
odpowiedź
User
Mix
Mango jakiś procent płaciło opertorom kablowym od sprzedaży z danej sieci.
3 2
odpowiedź