SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Koniec „Lata z Radiem”

31 sierpnia 2010 radiowa Jedynka zakończyła emisję tegorocznej edycji „Lata z Radiem”. Od środy w tym samym paśmie (dni powszednie od 9.00 do 12.00) znowu można słuchać audycji „Cztery pory roku”.

Zdaniem Romana Czejarka, szefa „Lata z Radiem”, tegoroczna edycja programu oraz serii letnich koncertów jej towarzyszących były udane. - Była to jedyna taka trasa koncertowa w letnim kalendarzu imprez w Polsce. Bardzo się cieszę, że udało nam się połączyć misję z rozrywką, ponieważ oprócz wspaniałej zabawy, nasi słuchacze mogli podczas koncertów skorzystać z nieodpłatnych porad lekarskich, a panie – dodatkowo poddać się dyskretnym, darmowym badaniom mammograficznym. Ponadto popularyzowaliśmy zasady bezpiecznego poruszania się po drogach i zachęcaliśmy słuchaczy do poznawania naszego kraju. Na naszej trasie wystąpiła rekordowa liczba 17 polskich artystów – podkreśla Czejarek, który wraz z Zygmuntem Chajzerem poprowadził wszystkie tegoroczne koncerty „Lata z Radiem”.

W tym roku na trasie „Lata z Radiem” znalazło się 20 miast i miasteczek. Pierwszy koncert odbył się 26 czerwca w Ostrowie Wielkopolskim, a ostatni 29 sierpnia w Ostródzie. Podczas koncertów wystąpiło łącznie 17 polskich wykonawców, w tym takie gwiazdy, jak: Kasia Kowalska, Patrycja Markowska, Kombii oraz Andrzej Piaseczny.

Dołącz do dyskusji: Koniec „Lata z Radiem”

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
MAP
Słuchałem dość dokładnie tegorocznego "Lata z Radiem" i wydaje mi się, że odgrzewane kotlety nie są już tak smaczne jak przed laty. Formuła już się zestarzała a kontynuowanie dawnych, teraz już mało ciekawych relacji z koncertów, konkursów i rozmów ze słuchaczami ze studia osłabiła tą dawniej słuchaną audycję. Trzeba pomyśleć o nowym scenariuszu, by w 2011 roku zachęcić do słuchania nie tylko bardzo dorosłych.
odpowiedź
User
malkontent
W porównaniu z minionym rokiem ten obecny to i tak była rewelacja! Chyba nie słuchałeś rok temu...
odpowiedź