SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Koniec miesięcznika "Nowa Miss"

ViMedia rozpocznie promocję "Boutique" w nadmorskich klubach

Ukazał się ostatni, wakacyjny numer miesięcznika "Nowa MISS", adresowanego do młodych kobiet. Wydawca - ViMedia - podjął decyzje o zmianie tytułu pisma. Od września magazyn będzie nosił tytuł Boutique.

- Decyzja ta wiąże się ze zmianą podstawowej grupy czytelniczek - przez 12 lat ukazywania się MISS, nasze czytelniczki dorosły i dzisiaj trafiamy głównie do 17-22 latek. Nowy tytuł, wygląd i treść będą jeszcze lepiej dostosowane do  aktualnych potrzeb młodych kobiet, mających poniżej 24 lat - mówi dyrektor promocji ViMedia, Wojtek Krzyżaniak.

Aktualny numer MISS ma podwójną okładkę i cały system komunikacji z czytelniczkami zapowiadający zmiany. Pod pierwszą okładką kryje się ten sam layout, ale z nowym tytułem. Na wiodących kolumnach pojawiły się reklamy nowego logo i zapowiedzi zmian programowych. Pismo ma promocyjną cenę 1,95 zł. oraz dodatek w postaci tuby kremu do opalania firmy Venita.

- Dzięki tej akcji z komunikatem o zmianach dotrzemy do dotychczasowych czytelniczek. Przekonamy je, że nowy magazyn będzie jeszcze ciekawszy - mówi Ewa Pykało, która od 1 sierpnia obejmie funkcję Wydawcy magazynu Boutique. - Nie chcemy stracić ani jednej z nich, dlatego przygotowujemy cały system komunikacji z rynkiem, m.in. zabawę promocyjną, promocję bezpośrednią w wakacyjnych klubach, wysyłkę maili i SMS z informacją o zmianie oraz reklamy we wszystkich typach mediów.

Po raz pierwszy w prasie kobiecej dla poinformowania czytelniczek o zmianach w magazynie posłużono się taką formą komunikacji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Koniec miesięcznika "Nowa Miss"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl