SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Koniec pracy hybrydowej w Polsat Media. Powrót na stałe do biura

Pracownicy spółki Polsat Media, sprzedającej reklamy w kanałach i serwisach Grupy Polsat Plus, wracają do pracy na stałe w biurze przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Dotąd w spółce Polsat Media obowiązywał hybrydowy model pracy - pracownicy mogli pracować zdalnie zwykle dwa razy w tygodniu, co dawało im ok. 8 dni zdalnych w miesiącu.

Teraz to się zmieni i członkowie zespołów powinni być każdego dnia w biurze. Decyzja o zmianie trybu pracy zapadła po tym jak biuro reklamy Polsatu otrzymało niesatysfakcjonującą ocenę w rankingu tworzonym przez domy mediowe. Powodem była zbyt niska elastyczność cenowa oferty Polsat Media.

 - Nie komentujemy naszych wewnętrznych spraw – mówi Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Grypy Polsat Plus, pytany o zmianę trybu pracy w Polsat Media.

Polsat Media sprzedaje reklamy w telewizji, internecie i radiu

Biuro reklamy Polsat Media obsługuje 78 kanałów telewizyjnych, należących do Grupy Polsat Plus oraz do innych nadawców polskich i zagranicznych. Spółka sprzedaje również reklamy na nośnikach OOH, w radiu Muzo.fm oraz w internecie, w tym w portalu Interia.pl będącym częscią grupy.

W 2021 r. przychody Polsat Media zwiększyły się o 23,6 proc. do 245,11 mln zł, m.in. dzięki przejęciu sprzedaży oferty reklamowej Grupy Interia i kanałów Telewizji Puls.

Dołącz do dyskusji: Koniec pracy hybrydowej w Polsat Media. Powrót na stałe do biura

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jan
Ludzie, przeciez idzie covid. Dajmy spokoj z biurem. Nie robmy zarzadzania lat 90tych. To pachnie polska szkola zarzadzania.
0 0
odpowiedź
User
Szef
Jeszcze kilka zwolnień grupowych, troszkę więcej kryzysu i cała branża grzecznie wróci do biur na full.
0 0
odpowiedź
User
Niesluchacz
Koniec pracy hybrydowej jako lekarstwo na niską elastyczność cenową?
0 0
odpowiedź