SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Widownia programu Kurdej-Szatan i Kossakowskiego powyżej średniej stacji TTV

Nowy program „Project Cupid” - prowadzony przez Barbarę Kurdej-Szatan i Przemysława Kossakowskiego - w TTV oglądało średnio 337 tys. widzów - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl. Jak wynika z naszych ustaleń, stacja najprawdopodobniej nie będzie kontynuować cyklu.

Bohaterowie programu „Project Cupid”Article

Cykl „Project Cupid” na antenie TTV oglądać można w niedziele o godz. 22.05, w okresie od 13 lutego do 17 kwietnia br. Średnia widownia premierowych odcinków programu wyniosła 337 tys. osób, co przełożyło się na 3,25 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 4,42 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 5,51 proc. wśród kobiet mieszkających w miastach w wieku od 25 do 49 lat - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Przynajmniej przez 1 minutę każdy z poszczególnych odcinków oglądało średnio 782 tys. widzów w 4+, 397 tys. w 16-49 oraz 159 tys. wśród kobiet mieszkających w miastach w wieku od 25 do 49 lat.

Spośród poszczególnych odcinków najwięcej widzów przyciągnął drugi. Śledziło go średnio 418 tys. osób.

Udział TTV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w ub.r. wyniósł 2,08 proc., a w grupie 16-49 było to 3,01 proc. Tym samym program ma wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników stacji.

„Project Cupid” to belgijski format, który został zrealizowany przez firmę Roses are Blue, producenta m.in. „Down the road”. Bohaterami projektu są osoby niepełnosprawne i zaburzeniami psychicznymi, którzy poszukują miłość. Pomagają im w tym prowadzący, którzy organizują im randki. W trakcie kolejnych odcinków widz dowiaduje się, czy dobrane pary chcą ze sobą stworzyć dłuższą relację.

Rozmowy z bohaterami „Project Cupid” prowadzili Przemysław Kossakowski i aktorka Barbara Kurdej-Szatan.

Kossakowski znika z telewizji, koniec „Project Cupid”

Przemysław Kossakowski 19 kwietnia poinformował na Facebooku i Instagramie, że zawiesza telewizyjną aktywność. Jak wyjaśnia w swoich mediach społecznościowych, decyzję podjął z dwóch „bardzo ważnych” powodów. - Po pierwsze, od dłuższego czasu pracuję nad projektem, który już wkrótce będzie wymagał ode mnie pełnej uważności. Po drugie, myślę, że po dekadzie pracy w mediach, uczciwym będzie zastanowić się, czy nadal mam coś ciekawego do powiedzenia i czy w ogóle nadal chcę to robić - pisze na Facebooku.

Kossakowski z TTV związany był od początku istnienia stacji. W stacji prowadził m.in. cykl programów „Kossakowski”, „Down the Road”, a ostatnio „Project Cupid”.

Jak wynika z naszych ustaleń, TTV z powodu zawieszenia telewizyjnej kariery przez Przemysława Kossakowskiego najprawdopodobniej nie będzie kontynuować „Projectu Cupid”. Stacja nie komentuje sprawy.

Dołącz do dyskusji: Widownia programu Kurdej-Szatan i Kossakowskiego powyżej średniej stacji TTV

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Widz
TVN przygarnął Kurdej-Szatan jakoś mnie to nie dziwi ale może by powstał nowy program np jak "cieszyć się wolnością" dla pracowników TVN nazwa jak ulał
odpowiedź
User
Manek
Ten program najlepszy czekamy na kolejny TTV down the road
odpowiedź
User
gość
stop mowie nienawiści i hejtowi Barbary Kurdej Szatan wobec wojska polskiego i wspieraniu tym samym przez Barbarę Kurdej szatan propagandy Putina i Łukaszenki w Polsce
odpowiedź