SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Koniec sieci komórkowej Radia Maryja

Fundacja Lux Veritas (właściciel Radia Maryja i TV Trwam) podjęła decyzję o wypowiedzeniu umowy firmie CenterNet, w zakresie prowadzenia projektu telefonii komórkowej wRodzinie.

Koniec sieci komórkowej Radia Maryja

Wczoraj w specjalnym oświadczeniu Fundacja Lux Veritas poinformowała, że wypowiedzenie umowy wynika z jej niespełnienia przez CenterNet. Fundacja zarzuca, że nie doczekała się wprowadzenia dostępu do internetu, roamingu, poczty głosowej, MMS-ów czy SMS-ów Premium.

Operator miał także nie regulować swoich zobowiązań wynikających z umów podpisanych z podmiotami uczestniczącymi w projekcie. CenterNet nie odniósł się jeszcze oficjalnie do postawionych zarzutów.

Lux Veritas za pośrednictwem swoich mediów, w tym Radia Maryja, apeluje o niedokonywanie nowych wpłat na doładowania i niedoładowywanie konta poprzez zakup kart zdrapek „wRodzinie”. Wkrótce ma zostać uruchomiona infolinia dla klientów, związana z zaistniałą sytuacją.

Telefonia wRodzinie wystartowała w lipcu 2009 roku. W założeniach twórców ma służyć „pomocą we wzajemnej komunikacji oraz utrzymywaniu bliskich więzi społeczności skupionej wokół Radia Maryja, TV Trwam, Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, Naszego Dziennika oraz Fundacji Nasza Przyszłość”. Stawka za połączenie wewnątrz sieci i na telefony stacjonarne wynosi 0,19 groszy, zaś za połączenia do innych sieci ( z wyłączeniem Play i Polsatu Cyfrowego) – 0,27 groszy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Koniec sieci komórkowej Radia Maryja

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bzzzz
Och, jakaż to wielka szkoda. Chyba dziś nie zasnę!
8 8
odpowiedź
User
Nick
Ja też nie mogę sobie poradzić z tą informacją... ;-)
8 8
odpowiedź
User
Kuba
To zmieniło mój świat, dzieło będzie powoli sie zatracać :( Bułahahahahahaha
8 8
odpowiedź
User
marek23
Nie jestem zaskoczony. Telefonia w rodzinie coraz mniej korzystna, zwłaszza po ostatnich zmianach cennikowych gdzie połączenia do tej sieci są droższcze niż do Play.
8 8
odpowiedź
User
zbyl
Tak się kończą interesy prowadzone przez kler. Nawet niepłacenie podatków nie jest w stanie uchronic ich przed klapą.
8 8
odpowiedź