SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Studio Lotto” tylko trzy razy w tygodniu. Znika codzienna transmisja w TVP3

Zarząd Totalizatora Sportowego zdecydował, że od października nie będzie już codziennego „Studia Lotto” transmitowanego na antenie TVP. Losowania będą pokazywane będą tylko trzy razy w tygodniu, w pozostałe dni będą realizowane na potrzeby internetu - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. TVP sprawy nie komentuje, bo rozmowy jeszcze się toczą. 

Article

10-minutowe „Studio Lotto” emitowane jest codziennie na antenie TVP3 o godz. 22:00, włączywszy w to także soboty i niedziele. Redakcja portalu Wirtualnemedia.pl dotarła do maili, z których wynika, że jesienią szykują się spore zmiany: wynika z nich, że zarząd Totalizatora miał podjąć decyzję o rezygnacji z codziennych losowań emitowanych na antenie TVP3, ograniczając je do trzech losowań w tygodniu. Miałyby one być emitowane we wtorki, czwartki i soboty. W pozostałe dni – jak wynika z naszych ustaleń – wydania mają być realizowane wyłącznie do internetu.

Z naszych ustaleń wynika, że Telewizja Polska stoi na stanowisku, iż sprawa jeszcze nie jest zamknięta i trwać mają w tej chwili rozmowy z władzami Totalizatora na temat rozszerzenia proponowanej formuły. Proponowane przez Totalizator zmiany miałyby wejść od października br.  Ale to nie koniec: oprócz emitowanych w TVP losowań o godz. 22:00, Totalizator Sportowy realizuje także transmitowane w internecie losowania o godz. 14:00. Z nieoficjalnych informacji wynika, że i z nich jesienią zrezygnowano by: te losowania miałyby odbywać się poza wizją i być archiwizowane.

„Studio Lotto” to kilkuminutowa audycja, przedstawiająca wyniki losowań gier Totalizatora Sportowego. Prezenterami są Conrado Moreno, Maria Zwierzyńska, Marcin Mańka, Renata Molenda, Mateusz Kaczmarek i Agata Jasińska. Cykl w TVP3 oglądać można od czerwca 2020 roku, przez poprzednie 10 lat program pokazywany był w TVP Info. Jeszcze wcześniej „Studio Lotto” pokazywał Polsat.

Od sierpnia 2022 roku emitowane dotychczas o godz. 21:50 „Studio Lotto” zmieniło godzinę emisji na 22:00.  Średnie dobowe udziały TVP3 w 2022 roku wyniosły 0,91 proc. w 4+ i 0,47 proc. w 16-49.

Dołącz do dyskusji: „Studio Lotto” tylko trzy razy w tygodniu. Znika codzienna transmisja w TVP3

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Stefa
Prezenterzy Lotto są sztywni jak kołek. Nie da się z tego studia lotto zrobić trochę bardziej luźnego programu?
odpowiedź
User
Marek
Prezenterzy Lotto są sztywni jak kołek. Nie da się z tego studia lotto zrobić trochę bardziej luźnego programu?
Nie zgodziłbym się. Są uśmiechnięci, wyluzowani, nie ma się do czego doczepić. Oglądający losowanie patrzą na losowane liczby, bo to one są tu głównym bohaterem programu.
odpowiedź
User
Hubert
Czyli jednym słowem powrót do tego co było 13 lat temu
odpowiedź